Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszabadulni ilyentöl?

Figyelt kérdés

már az őrületbe visz a féltékenykedésével,meg sokszor veszekszünk,de mikor szakitani akartam vele majdnem kinyirta magát,meg teljesen hihetetlenül viselkedik :S

17/L


2010. okt. 2. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Oh, Dios mío! Ülj le vele és magyarázd el neki szépen lassan min kéne változtatnia. (de lehet hogy van oka arra mért féltéleny:)) Ha nem tud változtatni, akkor vége szerintem(: De nem tudom... ennyire zakkant a csaj?:)
2010. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a csaj az én lennék,az aki ezt csinálja 23/F :S

amugy már mondtam neki hogy változtasson de nem tud,am meg nincs miért cirkuszolnia

2010. okt. 2. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha öngyilkos lesz, nem te vagy a hibás. Nem teheti tönkre at életed, ha ilyen barom, hogy ne bízik benned.

Beszéljetek, nyugtasd meg, ha a kapcsolat csak roszabb lesz, finoman dobd ki.

2010. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyetek csak barátok, ha nem megy...

Amúgy, ha te nem vagy hibás, csak ő visz minden túlzásba, akkor 2 dolog lehet. Egy, azért akar öngyilkos lenni, mert beteg. Akkor orvost neki. Vagy azért mondja (csinálja), mert szemét, akkor ne foglalkozz vele (orvos itt is kell).

2010. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

már próbáltam óvatosan,finoman de ugyan az az eredmény :(

hogy vigyem orvoshoz?és milyen orvos kell ilyenkor?

2010. okt. 2. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Pszichológus. Ha eszelős, akkor pszichiáter...

De akkor jobb ha elmész vele te is. Mert lehet nem akar menni vagy csak megsértődik majd...

Hopgy nyírta ki magát majdnem??

Te szereted??

2010. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

valami vegyszerbe akart beleinni,de elvettem töle.

szeretem de igy nem lehet együtt lenni senkivel hogy idegroncs leszek töle,szinte minden nap szúr a szívem.

2010. okt. 2. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki azonnal felejtsd el tiltsd le a számát ne sajnáltassa magát,ne tegyen tönkre(fél évig pszichológushoz kellett járnom miatta csomókban hullott a hajam,remegtem) ugyanilyen pasim volt egy a megoldás töröld mindenhonnan,nem fogja megölni magát nyugi az a pasi is vígan él még most is aki ezzel fenyegetett engem,ez érzelmi zsarolás! És beszéld meg valakivel,anyuddal, szüleiddel!
2010. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább, mint téged kergessen öngyilkosságba, nem?
2010. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!