Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányok hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a lányok hozzáállása a fiúk terén?

Figyelt kérdés

Kedves lányok!


Szeretném megérdeklődni Tőletek, hogy mi az oka annak hogy ha tetszik nektek egy fiú, többnyire passzívak vagytok? Miért csináltok egy "játékot" egy olyan dologból, amit rohadtúl komolyan kéne inkább venni? Mi az oka annak, hogy sírtok rítok amikor a "fiú nem teszi a dolgát" ahelyett, hogy megemelnétek formás hátsótokat és MEGMOZDULNÁTOK egy srácért? Mert szerintem az nagyon nem OK, hogy csak jeleket küldözgettek és hasonlók, egy olyan világban, ahol ha valamit el szeretnénk érni, azért bizony izzadva, de TENNI IS KELL valamit! Az életben, ha kell valami, nem az a megoldás hogy egy helyben állok, várok, semmit sem teszek és várom a csodát. Mondjatok egy dolgot, csak egyet, ahol egy a helyes hozzáállás a siker érdekében! Az életben az a helyes hozzáálás, ha egy célért keményen, aktívan kűzdünk, nem pedig az, hogy "majd a másik megcsinálja" helyettem. Egyébként ugyanez igaz a gyáva, lusta fiúknak is: ha nem tesztek semmitt, mit vártok az élettől??? A helyes hozzáállás az lenne, ha az első lépésnél mindkét fél bármikor léphet, amikor csak jólesik, nem pedig sz.rakodnának meg játszadoznának egymás érzéseivel, amivel rohadtúl nem szabadna... Egyenjoguság van hölgyeim és bizony, ez nem csak kellemes dolgokat takar magában, Nektek is aktívan tenni kellene a siker érdekében mint a srácoknak és nem ráuszítani a másikra hogy "csinálja meg helyettem" az egészet. Kérek véleményeket!


2010. okt. 2. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igy vagy ... lányok ilyenek ... ha nem repül a SÜLT GALAMB a szájukba máris hőbörögnek, hogy miért nincs senkijük ..
2010. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most mindjárt jönnek oltani a felnőttek h a srácnak kell lépnie.Am meg h régen igy volt az tök m1 változik a világ azért ezen a téren a lány is csináljon vmit ne csak jeleket küldözgessen.
2010. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
azért mert azt mutatják a férfiak h kellesz nekik,küldik a jeleket és ha ir nekik egy lány ti basztok válaszolni,vagy épp leszarjátok hetekre őt!!Igy egy lány h pedálozzon?Jó hogy még a csöpp önbizalma is elmegy!
2010. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled; igazad van. Csakhogy sajnos sokaknak nem tűnnek föl az ilyen dolgok...
2010. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

13:40

nem a férfiak küldözgetik a gyökér jeleket ember! és nem ők veszik el egy lány önbizalmát hanem fordítva! csak sajnos ez teljesen másként van a köztudatban. Ez van hölgyeim

2010. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13:40 - Mert a lányok véletlenül sem csinálnak ilyet...
2010. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. De magam sem értem a lányok ilyen téren való gondolkodásást!


Ugyanígy vagyok ezzel, mint Te, kedves kérdező!

Ha valami kell, azért tenni kell. Nem fog a csoda meg semmi más sem, magától megtörténni.


A mai világban ma már egy lány is ugyanúgy odamehet egy fiúhoz, kezdeményezhet ő is.

Mindkét fél ugyanúgy fél a csalódástól.


Bár szerintem, vagyis úgy mondom, h én inkább amolyan régimódibb vagyok, és azt a módszert preferálom, amikor is a lány ad jeleket a pasinak (na nem az, h úgy tesz, mint akit nem érdekel, hanem kimutatja, h tetszik neki!!!!), aztán a pasi hódítja meg a lányt.

De hozzáteszem, h abban is mindkét fél 50-50%os arányban vesz részt!


Ez a véleményem. :)

2010. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
A kérdés bővebb kifejtése részben tejesen eltértél a kérdésedtől és a szerelem szex témától.
2010. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
azt a kib*szott nagy harci helyzet,hogy a lányok "magasabb rendűnek" képzelik magukat a fiúknál(tisztelet a kivételnek) és ezért úgy gondolják,hogy nekik a jó dolgokért nem kell semmit sem tenni!
2010. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14:12: Azt kell, hogy mondjam, sajnos nagyon sokszor igaz, amit leírtál. Túl sokszor. Csakhogy ez sem tűnik fel nagyon sokaknak.
2010. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!