Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyja, hogy megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja, hogy megbeszéljük az első konfliktust és miért akar egyből keresni valami indokot, hogy szakítsunk?

Figyelt kérdés
Én jelentéktelennek tekintettem azt, amin összeszólalkoztunk. Viszont neki lehet, hogy fontos, ha emiatt szakítani szeretne. Én szeretném vele megbeszélni, mert szeretem és nem szeretném elveszíteni, de esélyt sem ad erre. Már háromszor próbáltam, de csak melankólikusan és vállvonogatva beszél velem. Milyen oka lehet ennek, hogy egyből menekülni kezdett?

2023. jan. 3. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar veled lenni és most talált rá egy ürügyet. Aki az első kis konfliktusnál eldobja a kapcsolatot, annak nem való párkapcsolat és/vagy nem szeret téged.
2023. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Engedd el... hadd menjen, ha ennyire menni akar. Majd vissza sírja.
2023. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ürügy. Mas is van a bögyében, nem vagy az igazi.
2023. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az előttem szólókkal, talált egy okot, ami miatt szakíthat, valószínű már nem akar veled lenni. Akinek fontos egy kapcsolat, az egyértelműen meg akarja beszélni és megoldani a problémákat. Ő már nem szeretné folytatni.
2023. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem a konfliktus okozta ezt ha nem maga a konfliktus lett neki a jo menekulo ut. Ra jott nem teged keresett.
2023. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyik exem egyszer iszonyatosan összeveszett velem, mert nem tudtam, hogy nem szereti a pálinkát. Nem sokkal később megtudtam, hogy már hónapok óta összejárt egy másik csajjal, és végül mellette tette le a voksát.


Szóval... Így akard megbeszélni azt az apróságot, amire hivatkozva ő ennyire ki akar lépni a kapcsolatból. Egyetértek a korábbiakkal, ha ennyire nem hajlandó megbeszélni és lépni akar, akkor nem a konfliktus miatt, az csak ürügy. Főleg ha apróság.

2023. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért a másik fél is meghallgatnám. Az én páromnak is sokszor mondom az utóbbi időben még apróságoknál is, hogy szakítanunk kellene. Ehhez viszonyt egyikünknek sincs mersze, mert alapvetően szeretjük egymást. Viszont vannak olyan nézeteltéréseink egymással, ami miatt érzem, hogy nagyon nem ő az igazi és még rossz hatással is van rám, teljesen depressziós vagyok. Szakítanunk kellene, de valahogy nem megy. Nem lehet, hogy a te párod is hasonló cipőben jár? (nálunk nincsen semmilyen megcsalás, stb, egyszerűen csak egymást nem bírjuk már)
2023. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Mi volt az az "apróság", ami neki ennyire fontos? Csak mert nem mindegy. Lehet, hogy nagyon beletiportál, plusz még semmibe veszed a véleményét azzal, hogy degradálod a problémát. Ez esetben igaza van, hogy szakít.


A másik eset, hogy csak hisztis és neked van igazad. Ekkor neki nem vagy fontos, és/vagy borzalmas kapcsolatotok lenne. Tehát örülj, hogy szakít.


Ha egy kapcsolatban bármelyik fél részéről felmerül a szakítás, azt meg kell lépni. Ugyanis, ha szeretnétek, tisztelnétek egymást és fontosak lennétek egymásnak, jól működő kapcsolat lehetne a tietek, akkor ez fel sem merülne. Ilyennel fenyegetni, zsarolni mást szintén indok a szakításra.


Igazából mindegy kinek van igaza. Mindenképp a szakítás a megoldás. Jövő és tanulság levonása miatt érdemes csak átgondolni.

2023. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Mint a legtöbb magyar embernek, neki is az a baja, hogy nincs konfliktusmegoldó képessége, nincs türelme, így szerinte a megoldás a szakítás.
2023. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kreált eg ürügyet, hogy lelépjen, mert az igazságot nem akarja megmondani.
2023. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!