Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyja, hogy megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja, hogy megbeszéljük az első konfliktust és miért akar egyből keresni valami indokot, hogy szakítsunk?

Figyelt kérdés
Én jelentéktelennek tekintettem azt, amin összeszólalkoztunk. Viszont neki lehet, hogy fontos, ha emiatt szakítani szeretne. Én szeretném vele megbeszélni, mert szeretem és nem szeretném elveszíteni, de esélyt sem ad erre. Már háromszor próbáltam, de csak melankólikusan és vállvonogatva beszél velem. Milyen oka lehet ennek, hogy egyből menekülni kezdett?

2023. jan. 3. 15:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

Tudni kéne min vitatkoztatok össze? Munka? hobbi? Mi az az apróság?

Amikor valaki azzal fenyegetőzik egy vita során, hogy akkor legyen vége a kapcsolatnak és a probléma megoldódik, az gyakran csak indokot keres, ezzel egyet kell hogy értsek. Nem elég tökös ahhoz, hogy belemondja a másik fél szemébe, hogy már unják egymást, inkább a másik féllel mondatja ki, vagy rosszabb esetbe a teljes felelősséget is a nyakába varrja és mártírt játszik.

Volt ilyen szakításom, a párom olyan dolog miatt balhézott velem ami megismerkedésünk óta fennállt, kötetlen munkaidőbe dolgoztam és azt szerette volna elérni, ha munkahelyet váltok és nem dolgozom hétvégén vagy este. Legalább tíz alkalommal felhozta ezt, mindig esti órákban amikor hazaértem melóból fáradtan, pontosan tudta, hogy el fog szakadni a cérna nálam és szakítok. Azért az sokat elmond egy kapcsolatban, hogy a veszekedések 90% a nő kezdeményezi, nem állítom, hogy nincs igazság abban amit a férfiak fejéhez vágnak, de senki nem azért él párkapcsolatban, hogy amikor hazaér a nyakába zúdítsák a problémákat.

Haver barátnője ezt sokkal civilizáltabban oldotta meg, szólt neki 3 alkalommal utána vette a sátorfáját és lelépett. Haver hazament az üres lakásba, kinyitotta a frigó ajtaját és annyit mondott, "legalább nem szól bele senki milyen sört vehet a boltba a nehezen megkeresett pénzén".... :)

2023. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Nők szokása ez..
2023. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!