Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párjaitokkal tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párjaitokkal tartjátok még a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 22:14
1 2
 11/16 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Egyikkel sem.

Az első exemmel szakítás után suliban, kiránduláson még párszor dumáltunk, majd végzősként 4 évre rá ismét kicsit kommunikáltunk egy ideig, majd abbamaradt. Aztán rá jó két évre még beszéltünk egy picit és azóta semmi.

A második ex, miután befejeztük- még egy olyan 1 hónapig max dumálgattunk, de jóformán semmi értelme volt, csak egymás agyát húztuk, beszólogatások stb., majd egy vita alkalmával örökre elcsendesültünk. Azóta se beszéltünk, nem tudom mi van vele.

A harmadikkal pedig... úgy volt barátok maradunk, részéről talán működött is volna, de én sosem tudnám csak "annyiban" tartani/hagyni, főleg miután már egy párt alkottunk. Szakítás után, őt próbáltam visszanyerni, de nem ment- így végül muszáj volt eltűnnöm.


Nem haragszom egyikőjükre sem.

Az első- az az első, rá mindig fogok emlékezni, speciel lesz mindig, én mondtam ki a véget, így nekem talán "könnyebb" volt lezárni, túllépni. Ő már foglalt mára tudtommal, leállnék vele bármikor egy két szót váltani, régen voltunk együtt, gyerekek voltunk szóval félre tudnám tenni azt a múltunkat és normálisan beszélgetni. De amúgy minek?

A másodikkal, mint említettem, elég csúnyán búcsúztunk, inkább csak leperegtünk egymásról. Vele is én mondtam ki a végét, őt picit megviselte engem... nem igazán. Vele mocsok voltam, kihasználtam, nem is akartam őt igazán soha, viszont őt magamba bolondítottam. Mindig is úgy gondoltam vissza a történtekre, hogy ezért meg fogok bűnhődni, ő nem volt hibás nagyon semmiben, nem azt érdemelte. Vele nagyon nem is tudnék mit beszélni, ennyi év után, őszintén hidegen hagy is, szóval csak oda lyukadok ki, hogy mi sem értelme lenne tartani vele.

A recens exemen meg nem vagyok túl. Őt nagyon sajnálom, és sajnáltam mindig, nagyon sok problémája volt és van, sajnos akaratlanul én is okoztam neki némi párat. Itt ő mondta ki a végét, mivel már túl sokszor eljátszottam a bizalmát piti hülyeségekkel. Ezért is szenvedek még én emiatt. Mivel még valami érzelmek fűznek hozzá, képtelen vagyok elfogadni, hogy mással lehetne és nem velem, így mindkettőnket mentve a sok nyomorúságtól inkább tovább álltam. Rá pont lenne okom haragudni, de nem tudok, szerintem soha nem is fogok tudni, meg alapból is olyan személyiség vagyok, hogy örökké nem tudok haragot magamba tartani, senki iránt..


Végül, én tanulságként a saját tapasztalataimból levonva, azt tudom tanácsolni, hogy értelmetlen exxel tartani a kapcsolatot. Sőt, ha másképp tudnám csinálni, még hamarabb eltűntem volna, lezártam volna a kommunikációs csatornákat. Így időm, pénzem és a nyugalmam ment rá.

2023. jan. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#7 nem az egyik egyetemről megismert barátja. Ő akkor (párkapcsolatunk alatt) megismerte élete nőjét.
2023. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2023. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Az exfeleségem miután lelépet az új pasijával még megprobáltam,hogy vissza jőjőn de nem akart.

Csak üzenteket irtunk egymásnak nem beszéltünk nem is találkoztunk.

Ennek már lassan 2 éve.

Tavaly áprilisban váltunk el utána minden kapcsolat megszakatd köztünk.

De még a gyerekeivel sem beszél amiota elment nem is látta őket.

2023. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Látni sem akarom.
2023. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 mit tett veled bubus?
2023. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!