Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legzavaróbb az eddigi párjaitokban? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl te nagyon szeretsz sportolni,ő meg hisztizett,hogy miért nem vele vagy sport helyett,vagy naponta 10× felhívott és ez zavart,vagy nem volt hajlandó orálisan kielégíteni stb:D Ilyenekre gondolok,hogy mi volt az eddigi legidegesítőbb dolog.
2012. nov. 28. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
betegesen féltékeny volt, még arra is hisztizett ha azt mondtam egy híres énekesre hogy jópasi :D
2012. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudott elszakadni az exétől lelkileg és folyton kiakadt volt hogy még sírt is előttem miatta.
2012. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység, sokszor beszélt az exéről..
2012. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyik pl vega volt s állandóan salátával akart tömni engem is,mint valami hülye nyulat,pedig akkoriban még ugyancsak sportos testalkatom volt. 32F
2012. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Betegesen féltékeny volt, közben meg megcsalt egy filléres k>đv@val. Ki is dobtam.
2012. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első! Azért nem túl etikus a barátodnak mondogatni,hogy ki a jó pasi... Nem értem h ezt miért nem tartottad meg magadnak,vagy mondtad vmi barátnődnek. Engem is idegesítene,ha a barátnőm más-legyen akár a világ legelérhetetlenebb pasija- csaveszokat dicsergetne előttem. Hadd legyen már meg az illúziója,hogy neki én vagyok az egyetlen.
2012. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah, akkor ezek szerint nem csak a nők vinnyognak, ha a pasijuk megnéz mást is? Ne már, gyerekek, legalább mi pasik ne!
2012. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hajaj:D


( egyébként köszi az eddigi válaszokat:) )

2012. nov. 28. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 15:17

Nem arról van szó, hogy ne nézze meg, csak ne ecsetelje, hogy "úristen milyen pasi". Tudom, hogy nők is megnézik a férfiakat, ezzel nincs is semmi gond, de hangsúlyozom, ne nekem mesélje, hogy ki milyen pasi. Mindenki megnézi az ellenkező nemet, aki mást mond az hazudik, szóval ezt a tényt elfogadtam.

2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!