Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a furcsa viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a furcsa viselkedés tetszem neki, vagy én látok bele többet? (27/L)

Figyelt kérdés

26 éves dekoratív csaj vagyok(ez olyan mintha egy társkeresőn írnám a bemutatkozó szövegem :D), egy nagy cégnél dolgozom, 20-an vagyunk, amiből 15 nő.


Az egyik 32 éves nő kollégám párja elég gyakran bejár hozzánk, mert a főnök jó barátja, mindig kedves volt eddig is velem mikor bejött, de ezt betudtam az illedelmességnek, viszont most, hogy azt pletykálják szakítófélben vannak, elkezdett velem furcsán viselkedni (persze lehet, hogy csak én látom annak):



Rendezett egy hatalmas évvégi partit 5 nappal ezelőtt, amire elhívott az irodából mindenkit, köztük persze engem és a barátnőjét is.

Én vittem neki egy üveg whiskey-t ajándékba, gondoltam így illik, ha már meghívott.

Ami fura volt, az az, hogy egész este körülöttem sürgött-forgott, nézte, hogy van-e még italom, ha kiürült a poharam mindig előugrott valahonnan, hogy újratöltse, már kicsit kellemetlen volt a csaj előtt.


Olyan is volt, hogy ültem az asztalomnál a helyemen és beszélgettem egy másik férfi kollégámmal és bevágódott mellém, hogy ő képeket akar mutatni valamiről, meg mennyire örül, hogy eljöttem. Már én álltam fel mellőle, mert a csaja - akivel láthatóan nincsenek már túl jóban - konkrétan a terem másik végéből gyilkolt a tekintetével.


Fél óránként odajött, hogy neki milyen jól esett az ajándék, meg hogy mennyire köszöni, milyen figyelmes vagyok és miután hazamentem még hajnali 1-kor is írt egy üzenetet, hogy mennyire köszöni a tőlem ajándékba kapott italt. :D


Most vagy tényleg ennyire meg tudja hatni egy üveg whiskey és én értettem félre, vagy lehet, hogy tetszem neki?


2023. jan. 4. 14:44
 1/8 A kérdező kommentje:
(A koromat a kérdésben sikerült elírnom, 26 vagyok.)
2023. jan. 4. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Feltekennye probalja tenni a parjat
2023. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez valami homokos buli volt, vagy mi?
2023. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Full gáz a srác. Fel akart szedni
2023. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Veled is ezt fogja csinálni évek múltán.
2023. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar baszni.
2023. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmüen téged akar felszedni !
2023. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi ez a furcsa viselkedés tetszem neki, vagy én látok bele többet? "

Nem nagy dicsőség. Barátnője van és egy másik nőnek csapja a szelet meg nyalizik.

Hajnali 1kor meg az asszony mellől írkált. Meg van hibbanva, mit foglalkozol vele?

2023. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!