Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként mit éreznél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként mit éreznél?

Figyelt kérdés
Megtudnád, hogy egyetemista lányod, aki egyébként a szemed fénye, mindent (is) megkap tőled/tőletek, semmilyen jel nem mutat erre, elég sok ideig több szexpartnerkereső oldalon aktív tag volt, miközben Te azt láttad, hogy régóta harmonikus kapcsolatban van egy fiúval, aki el is jegyezte.
2023. jan. 4. 15:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%
Ingyen, vagy pénzért baszott?
2023. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Szerintem ez teljesen mindegy. Vőlegénye van.
2023. jan. 4. 15:54
 3/33 anonim ***** válasza:
37%
A vőlegénye is szexhirdetésen keresztül ismerte meg? Mart ha igen akkor ok.
2023. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ehhez semmi közöd. Ha már vőlegénye van, akkor felnőtt no, nem szólhatsz bele az életébe akkor sem, ha szerinted nem helyesen cselekszik. A saját életet mindenki úgy alakítja, ahogyan akarja.
2023. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
56%
Meglepődnék.
2023. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#4

Nem beleszólásról van szó, hanem mit éreznél. Nem gondolnád, hogy valamit Te qrtál el a nevelésével kapcsolatban? Nem éreznéd, hogy az idáig belefektettet, szereteted, törődésed, mintha kidobtad volna az ablakon?

2023. jan. 4. 16:27
 7/33 anonim ***** válasza:
70%

Az a helyzet, hogy mivel a saját múltammal tisztában vagyok, és én is csináltam 20as éveim elején hülyeségeket, így nem is ítélkeznék képmutató módon ..


Nem mondom, hogy amit a lányod tett, az helyes, de emiatt ne temesd kettőtök kapcsolatát.


Én mondjuk, a szüleimhez akkor nem fordultam már a problémáimmal, mikor már nem bíztam bennük (jogosan).

2023. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
55%
Egy kis mellékes jövedelem sosem jön neki rosszul. Vagy csak így tudott diszkréten összejönni egy "igazi férfivel" a kijelölt barát mellett, akit egy nyüzüge csicskásnak tart, jogosan.
2023. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
2%
Legalább edzett lesz, és ha beköszönt az igazi nagy szerelem már tudja majd, hogy használja megfelelően a szerszámokat.
2023. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy érezném, hogy megbuktam mint szülő, hogy ezt, hogy...hol volt a pont, hol volt a töréspont, időszak amikor jobban kellett volna figyelni rá, többet kellett volna kérdezni az érzéseiről, gondolatairól, tanácsot adni, vagy épp csak bizalmat, hogy érezze, hogy van mögötte egy beton biztos szülői háttér, amikor bántották, vagy épp bántott, vagy, hogy elvett, vagy épp adott...és mindez a szemeim előtt pergett le anélkül, hogy tudtam volna róla..

Ez eléggé tré...

De lehet, hogy valami betegsége van, vagy perverziója, hogy ezt csinalta, nem feltétlenül, nem minden esetben a szülő a hibás szerintem, vannak esetek amikor egy ember a saját életét bssza el.

2023. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!