Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként ti mit gondolnátok ha a 22 éves lányotok összejönne a 34 éves egyetemi oktatójával?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Jó ötlet.
2019. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem miután elvégezte az egyetemet, csak utána kellene kapcsolatot kialakítaniuk, ha kölcsönös a szimpátia. Onnantól kezdve nem érdekelne, kivel van együtt, ha szeretik egymást. Mindenképp olyan kapcsolatot alakítanék ki a gyerekemmel, hogy megbízzunk egymásban. Hogy legyen saját akarata és tudja, mit szeretne az életben. Ezáltal nem kérdőjelezném meg a döntéseit.
2019. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Megdolgozott az ötösért :P.
2019. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Inkább, mint a Schmuck Andorral.
2019. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Az ő döntése, de nem tapsolnék hozzá. Illetve csalódnék magamban, mint szülő,hogy mit rontottam el, ha egy nála egy évtizeddel idősebb férfi mellett keresi a boldogságot
2019. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Az nem feltétlen a szülő hibája, ha idősebb emberhez vonzódik a gyereke. Nem is mondanám hibának, de a legtöbb korom beli éretlen, így nekem is szimpatikusabb egy idősebb férfi. 10 év meg nem a világvége. Afölött már picit necces.
2019. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem erősen túlzás kategorikusan kijelenteni, hogy defektes, akinek tíz évvel idősebb a párja, bár úgy vettem észre, hogy ezen az oldalon sok más butaság mellett ez is tendencia újabban. Engem is szavaztak már le amiatt, mert leírtam, hogy a férjem és kötöttem tíz év van, és nem okoz semmiféle problémát. Minél idősebb lesz valaki, annál kevésbé lesz ez probléma, annál kevésbé érezhető. Az pedig, hogy a profja volt, hát kit zavar... Ha szeretik egymást, és nem bántja a gyerekemet, akkor semmi gond. Persze lehet, hogy ez téged nem vigasztal, de gondolj bele, hogy sokkal rosszabb is lehetne.
2019. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Itt nem a tíz évvel van a gond, ennél nagyobb korkülönbség se lenne feltétlenül gond, hanem az, hogy a lány még egy gyerek (mentálisan legalábbis). Ez így a felnőtt férfit minősíti.
2019. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen már hogy lenne gyerek? Ne vicceljünk már... Engedni kellene felnőni a gyerekeket, nem lelki nyomorékká tenni azzal, hogy ennyire rátapad a szülő, ezzel csak életképtelenné teszitek a gyerekeiteket. Persze, állj mögötte, ha baj van, támogasd, de ne nevezzük már gyereknek. Felnőtt embernek kellene lennie, készen az életre.
2019. márc. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy miből gondolod, hogy mentálisan gyerek? A kérdező nem írta sehol, ha jól emlékszem.
2019. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!