Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Estj női személyiségtípus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estj női személyiségtípus tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tetszik egy ebbe a kategóriába sorolandó csaj.


Nagyon makacs, kissé flegma és rideg. Írásban beszélgetünk. Én viszem a beszélgetést, mert alig kérdez valamit tőlem. Nekem ebből az jön le, hogy nem kíváncsi rám.


Nem érdeklem? Akkor minek válaszolgat? Vagy ezek az emberek tényleg ilyen tartózkodóak?


Nem egészen tudok kiigazodni rajta. ENFJ vagyok egyébként.


20/F



2023. jan. 4. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Unalomból .. sok ilyen van.
2023. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled különösebben, de nincs ellened kifogása, elvan veled, csak nem jössz be neki eléggé, azért ilyen passzív. Hidd el, ha tetszenél neki és akarna valamit tőled, akkor mindegy mi a személyiségtípusa, a maga módján kimutatná és nem csak a passzivitást éreznéd.
2023. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Dehát tudom, hogy bejövök neki. Tinderen matcheltunk. Mondjuk egy kezemen meg tudom számolni hányszor kérdezett engem. Nekem nagyobb intenzitás kellene.


Most úgy döntöttem nem keresem addig, amíg nem ír.

2023. jan. 4. 23:18
 4/17 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
48%

És az miért fontos, hogy mi a májerszbriggz személyiségtípusa? 🤔


Értem én, hogy a másodlagos Ni kognitív funkciód miatt ítélsz mielőtt észlelnél, de ha esetleg ezt az MBTI feliratú táskát le tudnád rakni egy kicsit a sarokba pihenni és a generalizálás elkerülése érdekében nem a címkék alapján közelednél embertársaid felé, akkor lehet jobb lenne.


Mindazonáltal én biztos nem játszmáznék, rákérdeznék a tutira, persze diplomatikus módon.


(Egy ENFP 😅)

2023. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokat számít pedig. Kezdetben nem tudtuk a párommal, mi ez. Megnéztük magunkat a teszten és a leginkább összeillő parositasok között voltunk.


Udv, egy INFJ nő :D

(Párom ENFP férfi)

2023. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:

5: Én úgy vélem, hogy természetesen lehetnek a kognitív funkciók mentén harmonizáló aspektusok (80%-a társkeresőn INFJ nőkkel klikkeltem én is mondjuk 😅 [akikről kiderült]), de egy ember milliószor egyedibb, mint a leszűkített 16 variációk egyike.

Ezzel a témakörrel úgy vagyok, hogy olvasgatok, tanulgatom a dolgot, de véresen komolyan nem nagyon veszem a történetet. (Meg a MEME-k jók! 🙃)


Három kieg.

1. NEM érzem magamat igazán ENFP-nek. Inkább azt mondanám, hogy egy szociálisan nagyon nyitott INFP lennék, aki szempillantás alatt klikkel random bárkivel.

2. Elég sok ellenpéldám is van a kapcsolatok terén. (Persze ezek annyira marginális statisztikai relevanciával bírnak, hogy ihaj)

3. Nem tudom, elfelejtettem, mert kaptam egy vicces képet messengeren kollégámtól. 😅


Maradnék az eredeti tanácsomnál. Ismerkedjünk ezek a címkék nélkül, hátha könnyebb lesz neki is.

2023. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem így közeledek kedves #4es. Sőt.


De ez a lány nekem annyira kiszámíthatatlan, hogy meg kellett nézzem mennyire más a személyiségünk. Ahogy olvastam eléggé. Engem zavar, hogy ő rideg, őt meg zavarja, az én "nyomulásom" pedig csak meg akarom ismerni...

2023. jan. 5. 12:08
 8/17 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
7: Amennyi energiát belefektettél az elemzésekbe, annyiból őszintén feltehettél volna pár kérdést neki. De ha már most ennyire ellenérzésed van, akkor lehet el kellene engedni a dolgot, nem?
2023. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Te nagyon negatívan gondolkodsz. Miből gondolod, hogy nem tettem fel neki komoly kérdéseket? Miből gondolod, hogy nem beszélgetünk jót?


Én csak annyit írtam le, hogy zavar, hogy alig kérdez tőlem valamit és tartózkodó. Bár lehet ő ilyen. Végülis elmondta, hogy ha jobban megismeri az embert akkor nagyon tud szeretni...

2023. jan. 5. 12:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy négy betű leírja egy ember jellemét, csak azt, hogy bizony sokat számít és ha nem is ennek mentén kellene ismerkedni, azért több valóság alapja van, mint mondjuk horoszkóp mentén elindulni…
2023. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!