Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alvásból volt vitátok már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alvásból volt vitátok már?

Figyelt kérdés

Igazán nem tudom hogy ez mitől lehet.


Barátnőm ha egy nap éjjel sokáig fent van vagy keményebb napja volt, akkor másnap szó szerint meg akar halni a fáradtságtól és napokig kb olyan fáradt mint aki sosem aludt. De ez a szabadsága alatt se másabb mert hiába van több napig itthon se javul a helyzet.


Vérkép alapján nincs baj..


2023. jan. 5. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarok látatlanban okoskodni, de érdemes lenne elmennie egy alváslaborba, ahol kivizsgálják.


Ha alszik, de másnap fáradt, akkor nagy valószínűséggel alvási apnoe is állhat a háttérben. Ez nem játék.


Ilyenkor az adott személy alvás közben van, hogy nem vesz levegőt. Észrevetted nála ezt? Kimarad a légzés pár másodpercre? Horkol?


Én is megyek ezt kivizsgáltatni, mert nagy eséllyel nálam is ez van, annyi a szerencsém, hogy én sosem vagyok fáradt napközben.

2023. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Csak mezei(körzeti orvosi) vérképet néztek? Lehet, kellene egy endokrinológiai is, hormonális zavarok mögött is gyakran van rossz alvás, főleg pajzsmirigytől.
2023. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem mezei vérkép.

Igen horkol és van egy kis orrsöveny ferdülése. A légzéskimaradas nem jellemző.



Őszintén unom mert egy hete pihenünk itthon, semmi dolgunk. Én minden nap 8 körül kelek ő minimum 11 és egyszerre feküdtünk le aludni legkésőbb éjfélkor..


De ugyanez volt ha 2hetig nem volt semmi dolgunk..és persze h el van maradva a dolgaival

2023. jan. 5. 14:55
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem egyformák az emberek.. vannak akik 5-6 óra alvással pörögnek mint a mérgezett egér más meg 10 óra alvás után sem érzi ezt a pezsgést. Aztán jönnek a beszólások , hogy lusta meg semmire kellő közben csak egy betegség áll a háttérben .
2023. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem dolgozom és semmi olyan dolgom nincs én is alszom 10 11ig,mert miért ne?

Van akinek elég az 5 óra is, van akinek kell a 8.

Az is lehet, h túlalussza magát.

2023. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt megértem. DE úgy hogy szó szerint egy héten keresztül semmi dolga nincs és mégse piheni ki magát végre??!! -mondjuk 2 3 nap után..
2023. jan. 5. 15:03
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Meg mindig jobb mint egy kényszeres hajnalban kelő aki nem hagy pihenni.

Nyilván ha van cél vagy dolgod hétvégén kelj fel korán , de amúgy miért nem akkor amikor jólesik?

Az én férjem ilyen volt, nem bírtam elviselni ezt sem benne, hajnalban kelt és az agyamra ment

2023. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Megmondtuk ezerszer: súlyos depressziós. Az alvás menekülés a valóság elől. Jobban mondva előled.

Ha ő nem halad, viszont aludna, te meg amúgy is pötögsz, esetleg gyakorizás helyett segíthetnél neki. Nem mindenki éjjeliőr, hogy aludni járjon a munkahelyére.

2023. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
5 vagyok. Ezért írtam, h valószínű túlalussza magát és azmiatt is érezheti, h fáradt.
2023. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

9# igen,ez is lehet.

Vagy túl sok a koffein,vagy a stressz,ez mind okozhat fáradtságot

2023. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!