Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok mellette aludni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mellette aludni. Nektek volt ilyen? Mennyi időbe telt míg átszoktatok a "szingli" alvásból a "párosba"?

Figyelt kérdés
Előző páromnál is így volt, ott sem tudtam úgy 10 együttalvásig, a jelenlegivel még csak a 3.-nál tartunk, szóval nem esek kétségbe. Nem fizikailag zavar ( nem horkol, forgolódik, stb) csak úgy maga a tény h párosban alszunk és nem én egyedül.
2013. jún. 5. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem rettenetesen irritál, hogy van még valaki az ágyamban, és ez független az érzéseimtől.
2013. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hónapokba telt, mindig kialvatlanul ébredtem. Az összebújás nagyon jó volt, meg maga a tudat, hogy velem van, csak mégis idegen helyzet volt.
2013. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon nehéz volt megszokni, pláne hogy a páromat idézzem :D "krokodilhalálpörgéseket" végzek alvás közben :DDD

Na szóval ez nálam alap, hogy állandóan forgolódok, "ugrálok" meg hasonlók alvás közben...és amikor először együtt aludtunk, szinte meg sem mertem mozdulni éjjel, alig aludtam valamit mert attól féltem hogy egy rossz mozdulat és felkeltem :) Ez jó sokáig tartott, mire eltudtam lazulni mellette és mertem is aludni :) Hogy ehhez hány éjszaka kellett arra nem emlékszem, mert 6 éve volt :)

2013. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen egyik exemmel, hát én annyira szenvedtem, hogy egyszer lefeküdtem inkább egy matracra(kis ágy volt).:S De úgy a 4. együttalvástól már bírtam. Szerintem ezt nyugodtan mondd meg neki, és egy jó nagy franciaágyon elfértek lazán, aztán meg elég hamar úgyis szeretnéd majd, hogy átkaroljátok egymást:)
2013. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Szex után irány hazafelé a csajnak.
2013. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eltartott pár alkalomig mire el tudtam aludni mellette :D Egyszerűen ha ott aludt én mindig fent voltam, vagy csak tízpercekre félórákra aludtam el :D Most már az a rossz ha nincs ott :(
2013. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rájöttem, hogy aki mellett nem tudok aludni,azzal jobb ha nem maradok együtt :D


Már többször is bebizonyosodott ez a tényállásom :D


Alapból nem tudok bizonyos oldalon aludni...Akibe szerelmes voltam,azzal bármelyik oldalon el tudtam aludni és hihetetlen jól :P


Nemrég volt egy 8hós kapcsolatom,de az Istennek se tudtam vele jól aludni....meg is lett az eredménye.

2013. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Huhh, megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen :D

Próbáltuk már francián és szimplán is, mindkét fajtával ugyanúgy jártam..na nembaj, lesz ez még jobb :)


Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 5. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem kb 5 perc volt... :D
2013. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!