Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kényszerít arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kényszerít arra, ha üvölt veszekszik, hogy azt én végighallgassam?

Figyelt kérdés
Miért akarja hogy én meghallgassam az üvöltést?

#hülyék klubbja
2023. jan. 7. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
az a kulcsszó baszki: #hülyék klubbja XD
2023. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert pl egy főnök azért hiszi hogy köteles vagy őt végighallgatni, mert visszaél azzal, hogy neked kell a munkahely.

De más szitukban mások mire alapozzák azt hogy hallgasd végig?

2023. jan. 7. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Félnek egyedül.
2023. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha azért üvölt, mert te tettél valami olyat, akkor jobban teszed, ha végighallgatod és felelősséget vállalsz.
2023. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Üvöltözés eleve azért van, mert mással nem tud érvényesülni. Az, hogy végig hallgatod pedig azért, mert hülye vagy és még nem hagytad ott.
2023. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor másképp nem tud érvényesülni. Ezért üvölt. De még kötelezne is arra, hogy én ezt fogadjam is el. Hallgassam meg.

Az ilyenek sokat hisznek magukról?

2023. jan. 7. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek arra számítanak, hogy megemelt hangnem félelmet kelt. Ahogy nálad is azt keltett, mert végig hallgattad.
2023. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pont az a baja hogy nem hallgatom végig. Akkor ebből hogy lehet odaig eljutni hogy végighallgatom? Mennyire kell ehhez szinten aluli értelmi képesség?

Nekem meg az a bajom hogy milyen alapon várja tőlem azt el hogy nekem végig kéne hallgatnom? Az ilyenek mire alapozzák ezt? Egyetlen tippem csak annyi hogy sokat hisznek magukról. Hogy nekik egyenesen haptákban kell állni, ha ő beszél?

Mit hisznek az ilyenek?

2023. jan. 7. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért is vagy még mindig vele?

Ezt tisztázd magaddal. Ha nem jön be ez a bánásmód, változtass.

2023. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Es a gyk-n a megmondó emberek mire alapozzák azt hogy másnak megmondják mit tegyen mit nem?

(Csak, hogy a tárgynál maradjunk)

Ezek miből erednek?

2023. jan. 7. 15:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!