Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A házasságból kilépő családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságból kilépő családos nők miért választanak az elején még gyérebb férfiakat, miért nem mennek egyből a nagy magas férfias egyedekre?

Figyelt kérdés

Én alacsony vagyok (173 nem magas, tehát alacsony), gyíkvállú, gyerekképű stb, igaz intelligens fajta vagyok, de az ezen a területen nem sokat számít.


Volt több olyan sztori, hogy 40-es nőkkel megismerkedtem interneten vagy szórakozóhelyeken, és volt férjük meg gyerekeik, és velem léptek félre először. Én erre külön nem játszottam rá, hiszen volt, hogy eltitkolták, vagy azt hazudták, hogy már elváltak. Persze utána mind tényleg el is vált, szóval ők már ezt sokkal korábban eldöntötték.


Nyilván amikor még 20 évesek voltak és jobban néztek ki, akkor szóba sem jöhettem volna, mint ahogy most sem nagyon kellek a 20on éves fiatal nőknek. És persze utána sem, mert ezek a nők utánam már mind férfias kinézetű egyedekkel álltak össze, van aki sorozatban. (nem feltétlenül jobb személyiségűvel, hiszen a kinézet sokkal többet számít)


Én úgy érzem, hogy ezek a nők FÉLTEK egyből jó pasikkal kamatyolni, mert akkor könnyebb lett volna rájuk mondani, hogy büdös k...


De ha egy kis gyér gyerekkel dugnak akkor inkább azon kezd elgondolni mindenki, hogy EZT most mégis hogyan volt képest bevállalni?


Szóval szerintem ez egy nagyszerű tudat alatti stratégia arra, hogy elkerüljék a megbélyegzést, amiről úgy vettem észre, hogy a nők számára egy feldolgozhatatlan érzelmi terhet jelent.


2023. jan. 8. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, valószínűleg egyszerűen lecsaptak az elsőre, akik dobtak az önbizalmukon. Aztán összeszedték magukat, és rájöttek, hogy valami nem jó nálad sem, és tőled is leléptek.
2023. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
értem én hogy be akartál dobni egy alap szintü oltás szerüséget, de az a helyzet, hogy én offoltam ki ezeket a nőket...mivel rájöttem, hogy ... ... ... a fiatal jobb
2023. jan. 8. 12:28
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

"igaz intelligens fajta vagyok"


Oh igen, biztosan.

2023. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

a lényeg, hogy ha fószer irja ki a kérdést akkor bele kell rúgni és gyalázni kell


ha NŐ irja ki a kérdést, akkor meg nyalizni, dícsérni.


man bad

2023. jan. 8. 12:32
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te ugyanaz vagy, aki pár hete azon vinnyogott, hogy csúnya és szar a genetikája, és csak átlagos nőkkel szexel. :D Nem szretnéd folytatni azt a hisztit? Hallatalnul jól szórakoztam rajta.
2023. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
#1 vagyok, és nem megbántani akartalak, csak leírtam a véleményemet. Ha nem tetszik, ne kérdezz.
2023. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
csak visszaütöttem
2023. jan. 8. 12:41
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
De nem ütött meg senki, te gyökér. 😃
2023. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Hány èves vagy?
2023. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
33
2023. jan. 8. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!