Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A házasságból kilépő családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságból kilépő családos nők miért választanak az elején még gyérebb férfiakat, miért nem mennek egyből a nagy magas férfias egyedekre?

Figyelt kérdés

Én alacsony vagyok (173 nem magas, tehát alacsony), gyíkvállú, gyerekképű stb, igaz intelligens fajta vagyok, de az ezen a területen nem sokat számít.


Volt több olyan sztori, hogy 40-es nőkkel megismerkedtem interneten vagy szórakozóhelyeken, és volt férjük meg gyerekeik, és velem léptek félre először. Én erre külön nem játszottam rá, hiszen volt, hogy eltitkolták, vagy azt hazudták, hogy már elváltak. Persze utána mind tényleg el is vált, szóval ők már ezt sokkal korábban eldöntötték.


Nyilván amikor még 20 évesek voltak és jobban néztek ki, akkor szóba sem jöhettem volna, mint ahogy most sem nagyon kellek a 20on éves fiatal nőknek. És persze utána sem, mert ezek a nők utánam már mind férfias kinézetű egyedekkel álltak össze, van aki sorozatban. (nem feltétlenül jobb személyiségűvel, hiszen a kinézet sokkal többet számít)


Én úgy érzem, hogy ezek a nők FÉLTEK egyből jó pasikkal kamatyolni, mert akkor könnyebb lett volna rájuk mondani, hogy büdös k...


De ha egy kis gyér gyerekkel dugnak akkor inkább azon kezd elgondolni mindenki, hogy EZT most mégis hogyan volt képest bevállalni?


Szóval szerintem ez egy nagyszerű tudat alatti stratégia arra, hogy elkerüljék a megbélyegzést, amiről úgy vettem észre, hogy a nők számára egy feldolgozhatatlan érzelmi terhet jelent.


2023. jan. 8. 12:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Ja hát akkor persze hogy jó vagy a 40-es nőknèl, még akkor is ha alacsony vagy.

A kölyökkèpűsèg kimondottan előnyös, nekem pl jobban tetszik mint a fèrfias arc.

2023. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

bocsi, de tőlem még mindig elkérik a személyit, és ez 10 évvel ezelőtt sem volt máshogy.


A gyerekes fej alatt szerintem te egy SZÉP arcot képzelsz el, ami szexi, de jelen esetemben nem ez a helyzet. Meg lehet magyarázni egyébként, de a végén MINDIG a nagy KAN-oknál kötnek ki a nők.

2023. jan. 8. 12:58
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

A férfiak ugyanezt csinálják, nincsen a két nemnek egymás szemére hánynivalója.

lehetséges forgatókönyv, hogy a férfi egy nő segítségével kilép a kapcsolatából, akivel végre meg meri csalni az asszonyt, aztán dobja a szeretőt és gyorsan elvesz egy tiszta nőt :D Aztán persze őt is elhagyja, de előbb gyereket nemz neki.

2023. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nagy KAN
2023. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

"De nem ütött meg senki, te gyökér. 😃"


Xdddd

2023. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Értem, szóval téged választottak kapcsolatra idősebb nők, akiket gyorsan kirúgtál, mert vénnek tartottad őket és akik utánad általad fizikailag vonzóbbnak tűnő pasikkal jöttek össze, ami miatt most te kurvának tartod őket.
2023. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet az a tipikusan kihasznalhato ferfi tipus vagy. Meg altalaban szerintem ők is ugy vannak vele aki szembe jön az jó lesz.
2023. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

en vagyok a legkevésbé kihaszbalhato tipus


en csak nyomom neki tovig ha zold a lampa


kepletessen szolva


az elbeszéléseikbol nem az jott le h en lettem vna az elso szembejovo


max a többi probalkozo nem tert a lényegre csak bargyu modon probalt udvarolni remelve h majd vhogy osszejon

2023. jan. 23. 07:20
 19/23 anonim ***** válasza:
Lehet arra mennek első körben, csak ha már Te is kapóra jöttél akkor miért ne alapon történt az egész. Milyen hülye kérdés ez? Értelme nem sok van. Gondolkozz el mégégyszer azon amit kérdeztél! Talán rá is jössz a válaszra magadtól is. ;)
2023. febr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
biztos h voltak jobb lehetosegeik max a tarsadapmi elvarasok es sajat önbizalomhianyuk miatt nem éltek vele
2023. febr. 2. 07:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!