Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti ilyen helyzetben meddig lennétek a barátotokkal?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Azért linkeltem be ezt a kérdést mert azóta sincs vége. Mielőtt megtörtént volna ez húgycsöves műtét valamiért nagyon belázasodott. Úgy volt ki kell venni a veséjét. Természetesen mégsem kell kivenni mert nemindokolt. 2 hét kórházban karácsonykor és Szilveszterkor is. Viszont amíg nincs meg ez a műtét nagyon erős antibiotikumot kell szedni. Teljesen kikészíti. Hullik a haja, sokat fogy. Nem is kívánja az ételt se, gyenge. Igaz évekkel ezelőtt volt. Megtörtént a műtét de az se ment simán. Egyik hajnalban erőteljesen vérzik mert ahol összevolt szűkülve és a műtét helye szétnyílt. Vissza kell tenni a katétert és nyomókötés kell mert még úgy is szivárog. De olyan erős hogy fel van dagadva és tiszta lila a "játékszer". Mivel mindenhova folyt a vér felment a hólyagba is. Ahol szépen megalvadt. Próbálták meg próbálkák átmosni hátha kijön. Fel kell vinni a műtőbe kiszedni a sok alvadékot. Több mint 1 hónap kórház. Egy ideig nincs semmi. egyszer nem tud napokig aludni meg félrebeszél. Kiderült hogy nagyon alacsony a magnézium hiánya. Mondjuk ebből nem lett kórház. De sokáig eltart míg helyrejön. A billenytűzeten sem talál semmit annyira zavart. Később mivel a nyakban van egy műanyag dolog amin megy a művese. De nem ez az első és ez is begyullad. Ezért rábeszélik, hogy a karba csinálják. Ez egy olyan dolog hogy két ért összekötnek és tűvel szúrják. A műtét se megy simán. Műtét után erősen vérzik a heg. Nos ez sem tart sokáig másfél év után tönkremegy. Másokan 20 évig is működik. Ezért tavaly vissza kell tenni a nyakba. Megpróbálják rábeszélni meg egy ilyenre. De nem ezért tartós csinálnak neki nyakba. Később kiderül hogy megint szűkület van benne hiába történt meg a húgycső műtét. Megnézték tükrözéssel és kiderült hogy megint akad. Lehet megint meg kell műteni. Azt mondták hogy keresni fogják telefonon hogy mi legyen. Ennek bő 1 hónapja azóta se hívták vissza. Lehet ők se tudják mit kéne csinálni. Ki tudja milyen állapotban van. Ez megy 5 éve. Kit tudja mi jön még és ki tudja hol a vége?


Tehát az lenne a kérdésem, hogy nők ti ennyi minden után meddig lennétek még tartanátok ki?



2023. jan. 8. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok barmeddig.
2023. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Semeddig. Ő se lenne velem. (Ő = akármelyik férfi, nem konkrét személy)
2023. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Mégis miért kéne elhagynom azért, mert beteg? Ez miért indok az elhagyására...? Túl azon, hogy egy beteg nyilván gyakran nyűgös, depressziós, de én is az lennék.
2023. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy említettem a régebbi kérdésnél is ez csak egy elméleti kérdés. Jár hozzánk egy 26 éves fiatal nő. Külsőre kellemes jelenség. Kedves, barátságos mindenkinek jót szeretne. Egyik reggel felkelt és kiderült leállt mind a két veséje mert autoimmun beteg. Volt már barátja hosszú ideje még mielőtt beteg lett volna. Még is ott hagyta a fiú a lányt. Pedig azt hinné ha az ember megszeret a másikat nem hagyja csak úgy ott. Ez is egy jó példa volt.
2023. jan. 8. 14:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja meg a kérdés első részét is olvassátok el.
2023. jan. 8. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyik volt évfolyamtársam, 20 éves kora körül rákos lett, egy nagyon aggresszív fajtával. Kemoterápia, sugár, minden volt. Amíg ő a kórházban haldoklott, a kedves barátnője szétcsalta. Szerencsére azóta felépült, nem halt bele a betegségbe.
2023. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amig beteg voltam es probaltam tulelni a baratom megcsalt, ennyit errol
2023. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szomorú, ennek mekkora része a műhiba? Nekem úgy tűnik, mintha az orvosok csak tetéznék a bajt.

Ha tetszik neked a 26 éves lány, akkor miért nem próbálsz bevágódni nála? Vagy valaki olyannál, aki hasonló gondokkal küzd, és emiatt megértőbb lenne a te problémaiddal is.

Nekem van olyan ismerősöm, aki vesebeteg és még számos más baja van, mindig is boldog párkapcsolatai voltak, szintén beteg emberekkel. Most boldog házasságban él már régóta, egy beteg emberrel, pedig ő is ugyanúgy beteg. Én nagyon tisztelem őt, együtt él ezzel, és boldog. Pedig szerintem egészségügyileg rosszabb helyzetben van mint te. De ez sosem akadályozta a magánéletét. Viszont sosem kezdett egészséges emberrel.

2023. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
90 százalékát meg lehetett volna előzni. Másrészt az a csaj majd 10 centivel magasabb nálam. Az hogy nézne már ki ha a nő a magasabb. Ráadásul mivel nekem eléggé hosszú a hajam hátulról úgy néznénk mint egy leszbi pár. Meg nem is egy kategória vagyunk.
2023. jan. 8. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Akkor viszont minden nő mellett leszbinek néznél ki. De persze megértem, hogy a hajad hossza fontosabb, mint a boldog magánélet.
2023. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!