Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti ilyen helyzetben meddig lennétek a barátotokkal?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Azért linkeltem be ezt a kérdést mert azóta sincs vége. Mielőtt megtörtént volna ez húgycsöves műtét valamiért nagyon belázasodott. Úgy volt ki kell venni a veséjét. Természetesen mégsem kell kivenni mert nemindokolt. 2 hét kórházban karácsonykor és Szilveszterkor is. Viszont amíg nincs meg ez a műtét nagyon erős antibiotikumot kell szedni. Teljesen kikészíti. Hullik a haja, sokat fogy. Nem is kívánja az ételt se, gyenge. Igaz évekkel ezelőtt volt. Megtörtént a műtét de az se ment simán. Egyik hajnalban erőteljesen vérzik mert ahol összevolt szűkülve és a műtét helye szétnyílt. Vissza kell tenni a katétert és nyomókötés kell mert még úgy is szivárog. De olyan erős hogy fel van dagadva és tiszta lila a "játékszer". Mivel mindenhova folyt a vér felment a hólyagba is. Ahol szépen megalvadt. Próbálták meg próbálkák átmosni hátha kijön. Fel kell vinni a műtőbe kiszedni a sok alvadékot. Több mint 1 hónap kórház. Egy ideig nincs semmi. egyszer nem tud napokig aludni meg félrebeszél. Kiderült hogy nagyon alacsony a magnézium hiánya. Mondjuk ebből nem lett kórház. De sokáig eltart míg helyrejön. A billenytűzeten sem talál semmit annyira zavart. Később mivel a nyakban van egy műanyag dolog amin megy a művese. De nem ez az első és ez is begyullad. Ezért rábeszélik, hogy a karba csinálják. Ez egy olyan dolog hogy két ért összekötnek és tűvel szúrják. A műtét se megy simán. Műtét után erősen vérzik a heg. Nos ez sem tart sokáig másfél év után tönkremegy. Másokan 20 évig is működik. Ezért tavaly vissza kell tenni a nyakba. Megpróbálják rábeszélni meg egy ilyenre. De nem ezért tartós csinálnak neki nyakba. Később kiderül hogy megint szűkület van benne hiába történt meg a húgycső műtét. Megnézték tükrözéssel és kiderült hogy megint akad. Lehet megint meg kell műteni. Azt mondták hogy keresni fogják telefonon hogy mi legyen. Ennek bő 1 hónapja azóta se hívták vissza. Lehet ők se tudják mit kéne csinálni. Ki tudja milyen állapotban van. Ez megy 5 éve. Kit tudja mi jön még és ki tudja hol a vége?


Tehát az lenne a kérdésem, hogy nők ti ennyi minden után meddig lennétek még tartanátok ki?



2023. jan. 8. 13:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz kérdés. Már férjnél vagyok, és így azt mondom, hogy komolyan gondoltam a jóban-rosszban részt. De nyilván ez egy iszonyatos helyzet. Mindenesetre szeretném azt hinni, hogy olyan ember vagyok, aki kitartana akármeddig a másik mellett (és remélem soha nem lesz hasonló szituáció az életünkben).

Nem tudom mit jelent a nem olyan friss, de nem is olyan régi kapcsolat, de az viszont biztos, hogy ha nem egy több éves, stabil jól működő kapcsolat lenne az alap, akkor nem maradnék így benne. Lehet emiatt szar ember vagyok, de vállalom.

2023. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!