Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg csak azért van együtt valakivel,mert jobban nem kaphat meg?

Figyelt kérdés

Ló nincs jó a szamár is alapon vannak kapcsolatban, közben meg az insta csajokra vágynak,de tudják,hogy olyat nem kaphatnak meg,ezért beérik egy egyszerű nővel is


Anonim az oldal, nem kell kamuzni :)


2023. jan. 9. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg.
2023. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Igen.


Miért, szerinted hány pasinak jut ilyen: [link] Pedig igény, az lenne rá!

2023. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Na a japán diáklányos pedó... 🤮
2023. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Tapasztalom hogy igen. Amugy minden fullos instapicsanak van pasija, viszik nyaralni miegymas. Egy szamarnak ezt nem teszik meg. Nem hiaba, az azsiaiak elobb tudtak a titkot hallgass rajuk. Plasztikai mutetet kapnak a lanyok ballagasra, jo ferj, jo munkahely mert tudjak, ez kell hozza
2023. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt velem ilyen. Huszonévesen még szűz voltam, és már nem kicsit frusztrált. Bár sosem az instás "tömeglányok" voltak az eseteim, volt egy elképzelésem hogy milyen lányok tetszenek külsőre. Tapasztalatlan naív kis buta voltam akkor. Összejöttem egy olyan lánnyal aki egyáltalán nem volt az esetem, csak egyszerűen örültem hogy egy nő bármiféle érdeklődést mutat felém. Aranyos volt, intelligens, okos. Évekig együtt voltunk, a kapcsolat elején én is nagyon jól éreztem vele magam. De ahogy teltek az évek egyre inkább azt vettem észre magamon hogy nem kívánom a párom, viszont kb. majdnem minden más nőt igen. Némi szenvedés után szakítottam vele, szegénynem ezzel teljesen összetörtem szívét... De a sorstól megkaptam a magamét, ő azóta már férjnél van, én meg egyedül.
2023. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor ezt érzem én is. Szakított velem, mondván nem ugyanaz a célunk, amit nem is értettem. Én mindennél jobban vágytam rá, ő meg nyugodt szívvel lapátra tett. Tinder randizott elmondása szerint 12 csajjal, nyilván volt szex is, majd fél év után megkeresett, hogy már világosan látja mennyire magasra tettem a lécet, amit senki más nem tud megugrani. Pont ezt kérdeztem meg tőle, amit írtál. Vajon a sok rossz közül én vagyok a legkevésbé rossz? Valószínű attól félt, hogy kifut az időből, én már túllépek rajta egy másik férfi oldalán, ő meg vén csóka egyedül marad.
2023. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Ezért nem ismerkedem már
2023. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de a férfiak legalább reálisak, és "választanak egy Ford-ot a Ferrari helyett", míg a nők inkább "gyalogolnak", de nem kell nekik a Ford, még a limitált Mustang sem! Ők várnak a Ferrarira...halálig.
2023. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül halok meg, mint olyannal éljek, akivel nem szeretjük egymást.
2023. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
9. Akkor nem élnél együtt egy kedves lány "barátoddal", aki házias, és néha dughatod is, de nem vagytok szerelmesek egymásba? Mert csak jobb ez, mint várni az igazat.
2023. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!