Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kívánok mást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánok mást?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyok együtt a párommal. 18 évesen ismertem meg ö pedig 26 éves volt akkor. A szerelmünkből született 2 szép csodás gyermekünk, akik ikrek. A páromnak elöttem volt viszonya elég sok nővel, amivel nem törődtem hisz az a múlt.

Nekem a párom elött csak egy párkapcsolatom volt, ami talán 5 hónapot tartott. A pasas megcsalt, amitől teljesen elveszítettem az önbizalmamat, bár a jelenlegi párom kis idő múlva vissza is adta azt és ugyan úgy el is vette, mélyebbre taszított. Az első három év zökkenő mentesen ment, viszont a kicsik teljesen lekötötték/lekötik az időmet. Elhanyagoltuk egymást. A párom megcsalt, amit egy ismerőstől tudtam meg. Viszonya volt egy másik nővel hónapokon át. Ismertem a nőt, hiszen egy munkahelyen dolgozott a párommal. Amikor kitudódott a dolog egy ideig haza se jött az annyához költözött 2 hétre, mondván nem bírna a szemembe nézni. Majd haza jött és a bocsánatomért esedezett, könyörgött, hogy bocsássak meg neki. És Megbocsájtottam, hiszen gondoltam, annyi mindent átéltünk és van 2 szép csodás kisfiunk és még úgy is lehet minden szép és jó jöztünk és egy esélyt mindenki megérdemel. (Munkhelyett váltott.)A megcsalás óta 2 év telt el és teljesen önbizalom hiányban szenvedek. Tudom, hogy nem vagyok elég jó a páromnak, hiszen megcsalt. Egy ideje más férfiakról ábrándozom, feszültnek érzem magam, amikor egy férfi hozzám szól vagy megérint. Ez nagyon rossz dolog lenne? Én soha nem csalnám meg a páromat! Szeretem őt, viszont ezt nem tudom hova tenni. Arra gondolok, hogy más vágyakozással érne hozzám? A párom már csak azt se engedi, hogy egy nap megcsókoljam.


2023. jan. 11. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hiányod van de nem akarod már a parodat. Úgy is ki fogsz kacsintani a házasságodból és akkor válás lesz belőle. Kíváncsi vagy milyen egy másik férfival, a vágyakozás erősebb lesz az akaratodnal. Kihűlt kapcsolatban élsz, jobb ha engedsz a vagyaidnak.
2023. jan. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szexel nincsen gond, viszont az ölelkezés, csókolózás teljesen kimarad, ami nagyon hiányzik.
2023. jan. 11. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez jó jel. Azt jelenti, hogy valahol tudat alatt kezded elfogadni, hogy a kapcsolat nem működőképes egy patkánnyal.

Azt írod, általánosságban a férfiakról van szó, nem konkrét személyről. Ez is azt mutatja, hogy egy szeretetteljes, meghitt kapcsolatra vágysz, nem konkrétan a szomszéd Ferire.

Én elgondolkodnék a váláson (vagyis én meg se bocsátottam volna, de még most se késő).

2023. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem csókol meg, az nem szerelmes.
2023. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint ennek nem lesz jó vége.

Vagy megcsalod, vagy elhagyod.

2023. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A párom véleménye szerint ez így természetes, mivel már nem vagyunk az elején, hogy turbékoljunk mint egy tini szerelmes pár.

Én csak néha arra vágyom, hogy öleljen át igen is csókoljon meg és éreztesse azt, hogy igen is szeret. Nem éppen a szexről van szó elég lenne, ha néha csak éreztetné azt, hogy szeret Magam körül annyi szerelmes párt látok 10 év után is csókolozni, ölelni egymást vagy pl. Szép szavakat mondanak egymásnak és én ezektől iszonyatosan féltékeny leszek mert tudom nekem ebben már részem úgy sem lesz. El akarom az érzést hesegetni, szégyenlem is magam hiszen 2 gyereket szültem a páromnak. Szégyenlem, hogy más férfiakat kívánok.

2023. jan. 11. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszu lesz, mert latom nagy a baj, es a kalyhatol kell kezdeni. Amig lozungok szerint eled az eleted, addig nem tudsz boldog lenni. Ne arra figyelj, hogy mit mondanak az emberek, hanem azt, hogy neked mik a vagyaid. Alacsony az onismereted, nincs onbizalmad, durvan nagy tevedes, hogy masiktol varod az onbizalmad helyreallitasat. A leirtak alapjan alapjan, fiatalka vagy meg, aki mar egyben 2 gyerekes csaladanya. Kimaradt az eletedbol a felnotte valas, eros megfelelesi kenyszerben elsz a kornyezeted fele. Jelenleg elnyomni akarod a vagyaid azzal, hogy atvered magad a kifogasokkal, hogy miert is kell ebben a kapcsolatban bennmaradnod. Ne hazudj onmagadnak, ne keress kapaszkodokat. Amikor ilyeneket mondasz, hogy mindenki megerdemel egy eselyt, azzal magadat vered at. Megkapta az eselyt, amikor osszejottel vele. Eljatszotta. Amit most kapott, az egy masodik esely. Mindenki megerdemli a masodik eselyt? Vagy ez egy bullshit, kozhelybe csomagolva? Ha elvaltok, akkor utana nem lesz szep a ket gyermek? A felnotte valas utol fog erni, de amig magadnak is hazudozol, addig nem lesz onbecsulesed sem. Mire fel lenne? Nem tiszteled magad, atvered magad, megalazod magad es ezek utan is a sajat vagyaid helyett azt az eletet eled, amirol azt gondolod, hogy masok elvarjak toled. Elmondom mi kell a valtozashoz. El kell dontened, hogy meddig akarsz meg masoknak megfelelni. A szomszed Marika neinek, a szuleidnek, a baratiadnak, a postas bacsinak stb. Ez egy buborek, amit ha nem robbantasz fel, akkor orekke benne maradsz. A te eleted, a te dontesed. Emberek tomegei elik le ugy az eletuket, hogy sosem eltek, csak mindig masoknak akartak megfelelni. Nem ez a boldog elet receptje. Ha ugy dontesz, hogy nem masok elvarasai, hanem a te boldogsagod a fontosabb, az beindit egy csomo dominot. Eloszor is, akkor be kell fejezned a magadnak valo hazudozast. Semmi nem indokolja, hogy ebben a kapcsolatban benne maradj, hiszen nem vagy boldog benne. Ezt az se tudja beelozni, ha elkezded elrelativizalni, hogy a gyerekek az apjuk mellett nojjenek fel. Egyreszt ilyen apa mellett inkabb egy gyerek se nojjon fel, masreszt nem a holdra viszed oket, tarthatja veluk a kapcsolatot, lathatja oket, amennyiszer csak szeretne. Csak te gondolod azt, hogy a gyerekeknek az lenne a jobb, hogy minden valtozatlan maradna. Es valojaban ez a kulso kenyszer az, aminek te meg akarsz felelni. El kell engedni ezeket a velt, vagy akar valos kulso kenyszereket. Van amikor az ember kenytelen egy rossz dontest meghozni, hogy kesobb legyen lehetosege jobb donteseket hozni. Tekints erre is igy. Tehat ezzel a hazudozas is ki van pipalva. Jon a kovetkezo, nem hagyod magad megalazni. Ugye ez a kontra pixisben van, de ennek hatasat szinten elrelativizaltad, hogy ne kelljen a megszokott eleted felboritani. Ha nincs hazudozas, akkor egyertelmu, hogy nem fogsz azzal az emberrel eletkozosseget vallalni, aki elarult. Nem azert, mert nem csokol meg, hanem azert, mert masba martogatta a nemiszervet, mikor tudta, hogyan vegzodott az elozo kapcsolatod, tehat ez egy minositett bun a szemedben. Es persze tobbszoros megalazas is. A megcsalast lehet jova tenni, ez nem az jatek, hogy akkor a masik kimarad egy dobasbol. Kiesett, nem jutott tovabb, ne keressen, majd mi visszahivjuk. Rengeteg ilyen van az eletben, ez is olyan. Ebbol kovetkezik a szakitas. Aminek szinten tovabbi kovetkezmenyei vannak. Eloszor is az, hogy meg kell teremtened az uj eleted ugy, hogy mar nem fugg a jelenlegi parodtol. Tehat nem ad neked penzt, nem jon at beverni a szoget a falba, es koszi szepn, viragot sem fogadsz el tole. Ha eroskodik, akkor visszautasitod. Amikor ez mar megvan, akkor tul vagy lelkileg a nehez reszen, de ujabb munka jon. Tiszteld sajat magad. Azt amit elertel. Elertel valamit az eletben? Hat eleg sokat. Van egy onallo eleted, ket gyereket nevelsz, minden nehezseg ellenere megszabadultal egy mergezo kapcsolatbol. Kvazi a jeg hatan is megelsz. Ha csak ezt a 3-at nezzuk, mar az emberek jelentos reszenel kulonb vagy. Ez adja a tartast, ez adja a valos onbizalmat. Nem az, hogy valaki osszejon veled es szepeket suttog a fuledbe. Az onbizalom belulrol fakad. Az pedig kituzott celok es megvalositott eredmenyek novelik. A szakitassal peldaul rengeteg celt abszolvalsz, ami az onbizalomhoz szukseges. Nem masok mondjak meg, hogy hogyan elj, nem hazudsz tobbet sem magadnak, sem masnak, nem alazod meg magad tobbet. Naja, eddig elertel, hogyan tovabb? Az elet megy tovabb, uj celokra van szukseged. Itt jon a masik nehez resz, mit szeretnel csinalni? Ha mar csak 5 eved lenne hatra az eletedbol, akkor mi az, amit mindenkeppen szeretnel? Mitol lennel boldog? Van aki azt mondja, hogy nem akar hulyen meghalni es lediplomazik 80 evesen. Neki ez volt a celja, o ettol lett boldog, nekiallt tanulni. A sajat boldogsagod neked kell kitalalni. Tanulj valami ujat. Keress uj baratokat. Menj el uj helyekre. Ami talan jo tanacs, hogy ne targyak es szemelyek legyenek a celjaid. Mert azok barmikor eltunhetnek az eletedbol. Az autot ellopjak, az emberek megvaltoznak, ne ezek legyenek a boldogsagod befolyasoloi. Ha ezekkel megvagy, akkor mar egy uj kapcsolat is szoba johet. Ha mar nem leszel megfelelesi kenyszeres, akkor a parvalasztasod is jobban fog sikerulni, mert lepattannak rolad azok, akik ki akarnak hasznalni. Igen, az, hogy mindig megcsalnak, az valahol itt gyokerezik. Egy rossz szuloi minta, vagy rossz neveles kovetkezmenye. Haladd meg ezeket es az eleted is jobb iranyt vesz.
2023. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es köszönöm szépen! Teljes mértékben igazad van. Megfogadom a tanácsaid. A barátaimnak nem mertem erről beszélni, féltem hogy lenéznének vagy rosszat gondolnának rólam.
2023. jan. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!