Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívtatok már randira boltost,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívtatok már randira boltost, eladót, pénztárost? Hogy történt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pénztárost úgy, hogy másfél éve rendszeresen jártam abba a boltba ahol Ő dolgozott. Egyszer megkérdeztem mikor végez, mert elmehetnénk pizzázni.

Büfés; miután megkérdezte kérek-e mást is, a telefonszámát kértem.

2023. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárost igen. Megkérdeztem, mikor végez, ill. nem veszi-e rossz néven, ha megvárom.
2023. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dolgoztam boltban, sok kolleginát hívtak meg. A fenti 2 példa teljesen reális. Mondjuk lehet előtte nem árt kipuhatolni, hogy van e valakije. :)
2023. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Egyetemmel szembeni kisbolt tulaja és beugrós eladója volt. Pár hónapja jártam oda, de csak a köszönünk egymásnak szint volt.

Aztán mint dolgozó, kaptam 2 meghívót a gólyabálra, ahová muszáj volt elmenni.

Másnap, mivel nem volt kit vinni, megkérdeztem a boltosnőt: "Van 2 jegyem a gólyabálra, eljönne velem, vagy kérjem el a férjétől?"

Majd 2 évig jártunk.

2023. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos még nem, pedig imádom az ilyen egyszerű, hétköznapi természetes kis nőket.
2023. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért az gond ha valakit a foglalkozása alapján imádsz.
febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!