Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Elengedtem életem szerelmét?

Figyelt kérdés

Általános iskolában volt egy lány, aki negyedik osztályban érkezett hozzánk. Első látásra szerelmes lettem belé. Gyönyörű volt. Tökéletes arc, tökéletes alkat és még jófej is volt. Kiderült, hogy én is tetszetten neki, de amikor ezt jelezni próbálta akkor én flegma voltam vele és nem reagáltam. Aztán amikor elballagtunk megszakadt a kapcsolat. Ennek már 12 éve, azonban én azóta is csak rá bírok gondolni. Nekem csak ő a lány, nő. Hogyan lépjek túl rajta? Ő volt a nagy szerelem? Hiba volt flegmának és gyakran bunkónak lennk vele?

Most vagyok 27 éves és egy kapcsolatom se volt még, mert csak rá tudol gondolni. Tudom, hogy hihetetlen, de ez van. Segítsetek kérlek!



2023. jan. 13. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert akkor éretlen voltál, sőt most is az vagy.
2023. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedni kellett másokkal…
2023. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Jesszusom, ez már beteges. Komolyan kérlek, ha csak egyszer is, de keress fel szakembert, mert ez így nem normális. 27 évesen felnőtt férfi vagy, kb már a volt osztálytársaid neve is homályba kellett volna vesszen.
2023. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Azóta lehet tök más lett, vele lehet történtek dolgok, nem úgy, mint veled. Neki lehet komoly párkapcsolata van míg te csak rá gondolsz. Azért gondolsz rá, mert ő volt az egyetlen aki nyitott feléd komolyabban. Ilyen idős korban lépj túl az első szerelmeden, menj el randizni, ismerkedni másokkal. Szocializálódj. Hátha kisül valami jó a dologból. Legalább próbálkozz. Hajrá! (:
2023. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Próbáltad vele felvenni a kapcsolatot?
2023. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2023. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!