Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha a párotok más lányokkal beszélget a hátatok mögött, miközben tudja hogy ez őt zavarja?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Rühelljük az egyik barátnőjével egymást. Elvárom, hogy csak a hátam mögött beszéljenek! De ezt gyorsan belátta mindenki, hogy így lesz a legjobb. Amúgy nincs jogom beleszólni kivel van jóba, csak úgy alakítjuk, hogy én akkor leugrok a haverokkal egy billiárdra vagy valami. Ki kell mozogni ezt a dolgot.
2023. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy nem mindegy milyen a kapcsolatuk, vagyis hogy tényleg csak barátok, ismerősök, kollégák és nem mindegy milyen sűrűn találkoznak.

Egyáltalán hogy a kapcsolatunk rovására megy-e a "haversag" mert pl. hogy ha engem le se tojj, csak vagyunk mint két befőtt, akkor természetesen nem kérek tőle semmit, hanem szépen lelépek.

Mert nem a harmadik a bűnbak, mi ketten, vagy egyikünk a "hibás" és nincs mit helyrehozni, hogy a párom helyettem inkább mással lóg.

Elengedném útjára, magamnak meg adnék esélyt a megfelelő partner megtalálására.

2023. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet a háttérben.


Alapvetően nem gondolnám főben járó bünnek, de nyilván nem szép dolog.


Az is kérdés, hogy miért beszélget velük.


Konkrétan fűzi őket, vagy csak szédíti a lányokat, mert hiányzik neki a siker élmény, de ha lenne alkalma, akkor se találkozna velük.


Ezek a lányok jelentenek-e számára többet, mint szórakozás?


Beszéljétek meg ezeket!


És igen, nyilván azért csinálja ezt titokban, mert tudja, hogy neked rosszul esne, mert zavar.


F/38

2023. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel kivel mit beszél. Sosem nézek bele a telefonjába, sosem olvasom el az üzeneteit.

Ezt tőle is elvárom.

Ha valakivel beszélgetne, akkor elgondolkoznék, vajon miért. Mert mindenhez két ember kell.

Ha beszél más nővel, akkor nem biztos hogy azért mert annyira minden rendben van köztünk. Akkor lehetséges én is hibás lennék.

2023. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!