Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg a beteg exemtől?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, inkább csak félek a következményektől, amit tenni fog.

Azzal zsarol, ha elhagyom az intim képeim, amiket neki küldtem napvilágot látnak, a családom, és a baráti körömben is.

Itthon elég feszült a hangulat alapból miatta, nem szeretnék rátenni egy lapáttal...



2023. jan. 14. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a rendőrségre és jelented, hogy zsarolnak.
2023. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megtörtént! De nem cselekedtek ez ügyben
2023. jan. 14. 15:26
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Ellopod a laptopját a telefonját és az összes adathordozóját, ha jelszóval védett, akkor dobd vízbe!
2023. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj akkor máris rendőrségre. Addig járj amíg nem segítenek neked.
2023. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, hogy nem szabad ilyet küldözgetni ész nélkül..

2-3 hete egy srácnak volt ugyan ez a problémája, hogy fenyegették vele..

2023. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Én még szakítas előtt szoktam megsemmisítgetni az ilyen dolgokat ha vannak a másiknál.

Kerdezősködöm hol tárol engem mennyire szeret szokott e engem nézegetni, kédzségesen elndanak mindent.

Delete delete es szakitok.

De ha utlag vagyok okos, akkor meg kibékulok és angyalian vagyok neki készséges míg nincsenek meg az infók.

2023. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én a feljelentés után beszélgettem vele, pont ezért, hogy meg tudjam semmisíteni a dolgokat, de nem mentem semmire.
2023. jan. 14. 16:01
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Vedd fel telefonon amikor fenyeget!
2023. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Gyakorlatilag, ez a te hülyeséged. Miért kell intim képeket küldeni bárkinek is? Ez nekem teljesen abszurd és undorító dolog.


Mondanám, hogy megérdemled, mert meg is érdemelnéd, ha ennyi eszed van, hogy intim képeket küldj, de a srác részéről a zsarolás nem normális.


Ha a rendőrség nem tesz ellene semmit, akkor neked kell kitörölni a dolgokat, több megoldás erre nincs.

2023. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Törölgethetitek a telóból a képeket de, ha automatikusan felölti a felhőbe ami külön jelszavas azt, hogyan törlöd? Lehet tudni se tudsz róla. Én biztonság kedvéért mindig felteszek 1-2 képet oda, hogyha a csaj akarna később valamivel fenyegetőzni (nem rólam készült képekre gondolok) gyorsan le tudjam állítani.

Amúgy meg törölhetitek tőlük, majd a haverok visszaküldik azokat.

Nem rafináltkodni kell csajok, hanem ésszel lenni..

2023. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!