Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg a beteg exemtől?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, inkább csak félek a következményektől, amit tenni fog.

Azzal zsarol, ha elhagyom az intim képeim, amiket neki küldtem napvilágot látnak, a családom, és a baráti körömben is.

Itthon elég feszült a hangulat alapból miatta, nem szeretnék rátenni egy lapáttal...



2023. jan. 14. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%

Rendőrség, rendőrség😂.

Azt hiszitek lányok, hogy a ti szeplőtelenségetek, meg a jóhíretek fenntartása a dolguk. Jó, tudom, eső után köpönyeg, előbb kellet volna gondolkozni, de biztos jóképű a srác, meg tök cuki.

Mit gondoltok, miből él a napisz@r.com? Hosszú, hosszú évek óta? Nem tudják lekapcsolni. Hamarosan ezek szerint, téged is viszontláthatunk.

2023. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos lehet tényleg nem veszik az ilyet komolyan, vagy ha mégis, akkor a rendőrség gyorsaságát (tapasztalatból) ismerve több év.

Ezt lehet be kell vállalnod, de még mindig jobb ha pár hétig ég a fejed, mintha még sok évig szenvedsz mellette. Egyébként meg ez ha megteszi, őt minősíti. Te meg gondolom egy életre megtanultad hogy intim képeket még a legjobbnak tűnő kapcsolatban sem engedünk.

2023. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
10 esnek igaza van bárhol meglehet az már messenger email elküldi magának aztán ott van, felhő stb. Nem kell intim képet küldeni sosem, aki meg azt akar annak meg megmondani félre van tájékoztatva, nincs kép cső.
2023. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van teljesen! De akkor inkább égjen a fejem, mint egy beteg állat párja legyek
2023. jan. 14. 18:12
 15/18 anonim ***** válasza:
13%
Előzd meg, publikáld a képeket, mondjuk itt. Tedd fel instara, stb helyekre...probléma megoldva.
2023. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha van róla intim képed, fenyegesd vissza.

Lopd el a telojat, és töröld ki a képeket.

Nincs más ötletem. :(

2023. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell intim fotókat készíteni.
2023. jan. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Csak azért beszélek vele, mert a képekkel zsarol. Nem szeretnék vele lenni, de azt sem h háború alakuljon ki családon belül a képek miatt.
2023. jan. 15. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!