Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnyán váltatok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnyán váltatok el a párotoktól, akkor miért érdekel titeket hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
Ezt általánosságban kérdezem.
2010. okt. 3. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert a "csúnya dolog" ellenére szereted a párod/volt párod...
2010. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyen szeretetre gondolsz? Baráti szeretetre vagy szerelemre? Egyébként van barátnője már. Állítólag.
2010. okt. 3. 10:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert valamiért szeretted, mivel együtt voltál vele. Vagy, mert még mindig szereted a szíveddel. Vagy simán empatikus vagy. Egyébként, ez a "lelkizés", le nem zárás, tovább nem lépés inkább a nőkre jellemző.
2010. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pedig ő fiú:)
2010. okt. 3. 10:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya szakítás volt és azóta nem nagyon érdekel, hogy mi van vele. Ez van, mikor rohadt nagyot csalódsz abban, akit szerettél...

Ha a szakítás tényleg fájó volt, akkor az a normális, ha végleg minden kapcsolatot megszakítotok. Én mindig röhögök azokon, akik utána évekig msn-eznek meg találkozgatnak... Ennek az ég világon semmi értelme.

2010. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akár szépen, akár csúnyán váltam el eddig, sosem érdekelt tovább...ettől még nem hiszem, hogy nem lennék empatikus.
2010. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem szimplán dankóros.
2010. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert meg kell nyerni a szakítást
2010. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2010. okt. 3. 11:33
 10/15 Cheerleader ***** válasza:
Szia.Bocsi az ekezet hianyaert de remelem igy is megerted a tanacsom. Szoval szerintem a szived melyen szereted meg mert nem lehet egyik naprol a masikra elfelejteni a szerelmedet. Az meg hogy aggodsz erte emberseg. En minden haverom,baratom es volt paromert aggodom. Persze nem olyan szinten csak ha baj tortenik vele azert sajnalom barmilyen szemet is volt velem...nem kivanom azt senkinek hogy usse el egy auto vagy torjon el valamije esteleg haljon meg. Szoval szerintem te egyszeruen csak joszivu vagy es talan meg a szived melyen szereted ot.
2010. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!