Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti minek örültetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti minek örültetek a legjobban amit a párotoktól kaptatok ajándékba?

Figyelt kérdés
Nemtudom mivel ajándékozzam meg barátnőmet ballagására. Valami ötlet?
2010. jún. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Én vettem neki egy fülbevalót karácsonyra és amikor másnap oda akartam adni neki dobot...nem vót occó...
2010. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy szép nyaklánc.Egy fotóalbum a közös fényképekkel,akár írhatsz mellé 1-1 idézetet is.Esetleg egy kis ajándék és mellé egy romantikus este(gyertyák,beszélgetés,halk zene,esetleg finom vacsora amit ti csináltok közösen).

Én nagyon örülnék az ajándék mellé egy romantikus estének;)

15/L

2010. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a ballagásomra egy nyakláncot kaptam a nevem kezdőbetűjének medáljával, amit Ő készített (najó, "csak" az öntőformát gravírozta, de anélkül nehezen lett volna medál :D). Én mindig olyasminek örülök a legjobban, amiben benne van a keze munkája, pl. kaptam már párnát, amit Ő varrt, ördöglakatot, amit Ő készített, stb. Szerintem vagy olyasmivel lepd meg, amire nagyon vágyik (ha tudsz ilyenről) vagy valamivel amit Te- vagy részben Te- készítettél :) 19/L
2010. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én jobban örülök valami személyesnek, mint egy drága dolognak... pl egy nyaklánc szerintem elég nagy ajándék, de attól függ, hogy mióta vagytok együtt.
2010. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
GYŰŰŰRŰŰŰ
2010. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!