Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bármit kérhetnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármit kérhetnétek a párotoktól, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Elsősorban szexualitás témakörében, de lehet bármi más is. (csak ne szilvásbukta :D)
2011. máj. 12. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, minden megvan.
2011. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
2 hét Bora-Borán..:-)
2011. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szeressen örökké úgy ahogyeddig!! =)
2011. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy jöjjön vissza hozzám, nem bírok nélküle lenni :(

a napokba szakítottunk...


19/f

2011. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azt, hogy mutassa ki végre, hogy szeret, ha pedig nem, akkor közölhetné.
2011. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:
100%

legalább negyed órát gondolkodtam, mit írhatnék, de csak a tejberizs jutott eszembe :) tudom, kérted, hogy ne kaját, de annyira jól csinálja...egyebekben meg mindenem megvan, sosem kellett kimondanom, mit szeretnék, én nem kértem még a férjemtől soha semmit, mégis megkaptam mindent. töbre nem vágyok, extrém szexuális kívánságaim meg nincsenek.


29/N

2011. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szexuális életünk nagyon jó így ebben nincs semmi.

De amit Én is kérnék, hogy ugyan úgy szeressen, mint most 2 év után is. De igaz tudom, hogy egy így is lesz .$ Imádom :)

2011. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2011. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pálinkát!!!
2011. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

KÖszi! Tök jó, hogy többen nem nagyotmondó dolgokat kérnétek, ez azt jelenti, hogy elégedettek vagytok. Jó ilyeneket olvasni :)

Amúgy a tejberizzsel nincs semmi bajom, nem kötöttem ki, hogy kaja nem lehet, csak szerettem volna az idétlen válaszoktól megkímélődni.

2011. máj. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!