Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy azért szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy azért szakít mert kirúgták?

Figyelt kérdés

Párommal ahogy indultunk, anyagiakban messze felettem áll, én alatta küzködve az albérlettel és az élettel egyik munka abbamaradt nem volt pár hónapig semmi.

Neki rengeteg barátja van, tetszik a csajoknak, nekem alig vannak, de azok igaziak.

És mára minden felcserélődött.

Én karriert építettem, a barátai el vannak tőlem ragadtatva, mint nőtől vagy baráttól a körben, a munkahelyemen is szeretnek, mindenki dicsér a páromnak engem, a havernők meg őt nem rajongják körbe, és hibák miatt kirúgták a munkahelyéről.

Valahogy egyre zaklatottabb, veszekedősebb lett, aki beleköt még az élő fába is és ez miatt szakítás lett.

Lehet hogy a fentiek miatt borult fel a kapcsolat?

Vagy lehet teljesen más van?



2023. jan. 15. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
szerintem azért, mert nem engedted popsiba, ugye?
2023. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát ő szeretkezős típus. Nem szexuális a kérdés
2023. jan. 15. 14:41
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehet. valószínűleg kisiklott az élete
2023. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is el kellett volna hagynom, mikor én voltam padlón?
2023. jan. 15. 14:50
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Látom nem érted. Stresszes volt, kapcsolatát se érezhette jónak, inkább eldobta.
2023. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Jó volt a kapcsolat neki.

Zaklatott lett. Feldúlt. Valamiért.

2023. jan. 15. 14:57
 7/26 anonim ***** válasza:
18%
Akkor miért szakított? ;) Mi nem dobunk el egy lányt csak úgy. Főleg sok év után. Szex is gondolom kevesebb lett utóbbi 1-2 évben
2023. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Miert lett volna velem ha nem jó?

Azert voltunk egyutt mert jo!


De beütött valami az egészbe amitől zaklatott lett feldúlt, megváltozott.

2023. jan. 15. 15:02
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem szexualis kérdés. Az mindig is rendben volt. Nem ösztönszinten éltünk egyutt, hogy ha van szex járunk, ha nincs szex megcsallak meg szakitunk.

Nem ezen a szinten voltunk soha mint mások akik ezt feltételezik mert ezen a szinten gondolkodak.

2023. jan. 15. 15:05
 10/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem feltételez senki ilyet, lol. Egyszerűen ha elkezd kihalni a kapcsolat, sok esetben kevés szex is jellemzi. Egy felnőtt párkapcsolatnak szerves része a szex, szóval írd ki tinibe ha a fizikai kapcsolatnak nálatok 0 befolyása volt a dolgokba. (viccen kívül)
2023. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!