Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy azért szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy azért szakít mert kirúgták?

Figyelt kérdés

Párommal ahogy indultunk, anyagiakban messze felettem áll, én alatta küzködve az albérlettel és az élettel egyik munka abbamaradt nem volt pár hónapig semmi.

Neki rengeteg barátja van, tetszik a csajoknak, nekem alig vannak, de azok igaziak.

És mára minden felcserélődött.

Én karriert építettem, a barátai el vannak tőlem ragadtatva, mint nőtől vagy baráttól a körben, a munkahelyemen is szeretnek, mindenki dicsér a páromnak engem, a havernők meg őt nem rajongják körbe, és hibák miatt kirúgták a munkahelyéről.

Valahogy egyre zaklatottabb, veszekedősebb lett, aki beleköt még az élő fába is és ez miatt szakítás lett.

Lehet hogy a fentiek miatt borult fel a kapcsolat?

Vagy lehet teljesen más van?



2023. jan. 15. 14:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Csak azon gondolkodom ha aztán összeszedi magát és visszajön könyörögni bűnbánó fejjel hogy értsem meg nehéz időszaka volt, hát nem tudom elnézném e."


Vagyis még oda vagy érte és az a bajod, hogy szakítás lett a vége.

Nyugodtan fogadd vissza ha könyörögne, ennyi.

2023. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Most leereszkedjek erre a szintre vagy ne, édes istenem.

Van amikor az embernek összejön minden és kisiklik minden a kezéből. Megesik. De mindenki feláll. Vannak mindenhol jobb rosszabb átmeneti időszakok.

Valahol egy egész gyerekvállalást kell túlélni.

Ami sokaknak nem is megy.


Nem az a bajom h odavissza lennék meg szakitás lett meg akármi üres szavak.


Hanem kérdeztem itt erről hogy ilyen létezhet, hogy valaki totálisan szétcsúszik és ez miatt vágott minket a kaocsolatot tönkre, vagy teljesen el lennék tévedve és ne mentegessem? Hanem simán átment retardált bunkóba csak a semmitől és engedjem el? Vegyem úgy hogy most mutatta meg a másik arcát?

2023. jan. 15. 16:15
 23/26 anonim ***** válasza:

Kit érdekel?

Egyszerűen vége van és tovább kell állni.

2023. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Mindenkit érdekel a saját kapcsolata a miértek és a szakítás.
2023. jan. 15. 16:21
 25/26 anonim ***** válasza:

Persze, de nem ilyen szinten.

El kell könyvelni, hogy nem működött és kész, mert nem fogsz túllépni rajta (hosszú ideig).

2023. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
4 Persze de ő férfi. Azt hiszi neki kell jobbnak lennie, mert különben szétporlad atomjaira és megszűnik létezni.
2023. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!