Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy azért szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy azért szakít mert kirúgták?

Figyelt kérdés

Párommal ahogy indultunk, anyagiakban messze felettem áll, én alatta küzködve az albérlettel és az élettel egyik munka abbamaradt nem volt pár hónapig semmi.

Neki rengeteg barátja van, tetszik a csajoknak, nekem alig vannak, de azok igaziak.

És mára minden felcserélődött.

Én karriert építettem, a barátai el vannak tőlem ragadtatva, mint nőtől vagy baráttól a körben, a munkahelyemen is szeretnek, mindenki dicsér a páromnak engem, a havernők meg őt nem rajongják körbe, és hibák miatt kirúgták a munkahelyéről.

Valahogy egyre zaklatottabb, veszekedősebb lett, aki beleköt még az élő fába is és ez miatt szakítás lett.

Lehet hogy a fentiek miatt borult fel a kapcsolat?

Vagy lehet teljesen más van?



2023. jan. 15. 14:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%
De ezek után már kezdem kapizsgálni miért hagyott el xd
2023. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

De nem elkezdett kihalni lol.

Nem volt kevés a szex sem ezt nem is értem hogy jön ide hogy mások szexualitásában turkáljanak.


Hanem hirtelen változás van és nem kicsik. Sikerül fogni?

2023. jan. 15. 15:14
 13/26 anonim ***** válasza:
14%
Képzeld el mennyit érhetsz hogy egy karriert vesztett ember is inkább kidob
2023. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Én dobtam. Lehet magasabb szinten is itt kommunikálni?

Belekötött az élő fába is, elviselhetetlen lett. Tarthatatlan.

2023. jan. 15. 15:19
 15/26 anonim ***** válasza:
14%

"Létezhet hogy azért szakít mert kirúgták?"

"Én dobtam."


Te totál őrült vagy. Veled lehet normálisan beszélni? Mindjárt kiderül hogy a barátod is csak képzeletbeli volt.

2023. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok őrült.

Nem egyszer felhívtam a figyelmét arra hogy ha így viselkedik azt nem türöm el, vagy változtat vagy nem. Nem változtatott. Így szakítas lett belőle.


Akkor ha azt nézzük ő szakított ezzel csak én mondtam ki.


Csak azon gondolkodom ha aztán összeszedi magát és visszajön könyörögni bűnbánó fejjel hogy értsem meg nehéz időszaka volt, hát nem tudom elnézném e.HA erről van szó, hogy ezért fordult ki magából.

2023. jan. 15. 15:25
 17/26 anonim ***** válasza:

Mivel még szereted miért ne?

Másrészt nem ő szakított, hanem egyértelműen te.

A kérdés az, hogy képes-e megváltozni.

2023. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%

"Akkor nekem is el kellett volna hagynom, mikor én voltam padlón?"

Nyilván nem. Csak míg részedről ez egy tényleg igazi kapcsolat volt, addig részéről... hogy is fejezzem ki magam... nem azt mondom, hogy ne szeretett volna. Csak a dominancia, a felületesség nagyobb úr nála, mint az érzelmek.

A másik dolog, hogy nem mindenki tudja helyesen kezelni a problémákat. Nyilván, ha az élet egyik szegmenségben probléma van, akkor máshol sem tud 100%-osan teljesíteni az ember. Legalábbis az emberek 99%-a nem fog tudni például a munkahelyén soha nem látott teljesítményt mutatni, miközben mondjuk tegnap ütötte el a gyerekét a villamos. Hülye példa volt, de talán érthető. Minden mindenre kihatással van. Csak az a nem mindegy, hogy ami tőlünk függ, annak mekkora behatást engedünk. Illetve nem mindegy, hogy mit miért áldozunk be. Tipikus példa, amikor az ember hagyja a magánéletét tönkremenni a munkahelye miatt. Ami már olyan szintű feszültséget, és agressziót idéz elő, amit az ember nem tud kordában tartani, és a kapcsolatát is megmérgezi, annak a kiváltó okát talán jobb megszüntetni. Mondjuk ha problémák vannak a munkahelyen, olyan szinten, hogy az már nem feldolgozható, akkor el kell gondolkodni a váltáson.

2023. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy #13 az titokban? :D
2023. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
66%
#19 lol kössz haver hogy elrontottad nekem... Most hogy szerzem vissza? :D
2023. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!