Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen hol kéne tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen hol kéne tartani?

Figyelt kérdés

Jó esetben ennyi idősen már külön kéne lakni, meg egy tartós párkapcsolatban lenni és pár éven belül családot kéne alapítani?

Én 25 vagyok és szerintem ez lenne a normális, de nem lakom külön meg barátnőm sincs.


2023. jan. 15. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tegyük hozzá,hogy ma egyedül lakni és albérletet fizetni nem olyan sok fiatal tud.

Ez nem feltétlen a te hibád.

2023. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy hol kéne tartani, nem mindenki szeretne ugyanúgy élni.


De pl én szeretnék ott tartani, amit az első mondatodban írtál. Ezt reálisnak is tartom. Stabil párkapcsolatban élek, fejlődik a karrierem. Pár év múlva, ha pont így haladok, akkor ezek meg is lesznek.

2023. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért a család kötelező? Kinek?
2023. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyedül, akkor inkább spóroljon önerőre, és keressen párt magának. Ha minden jól megy, akkor közösen tudnak majd venni házat.

Ebben az országban 0 segítséggel elég nehéz...

2023. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott kéne tartani igen, de ilyen fizetések meg albérlet árak mellett én sem ott tartottam 25 évesen.


Akkor már egy éve szingli voltam, barátaim száma kevés, egy szarul fizető állásom volt és a szüleimmel éltem. 26 és fél évesen tartottam ott, ahol "kéne", lett párom és összeköltöztünk. Már több, mint fél éve lakunk együtt. A te szerencséd is fordulhat bármikor :)

2023. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!