Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy özvegy ember képes új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy özvegy ember képes új életet kezdeni,párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Az új társ ki tud lépni az elhunyt házastárs árnyékából vagy örök második marad?

Működhet az új kapcsolat anélkül,hogy ne lenne folyton összehasonlítva a tragikusan véget ért házassággal?



2023. jan. 17. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, attól függ mennyire szerette, bár lehet nem oly fontos, mert ugyebár ha élne is még szegény, akkor is másképp szeret téged.

Ki kell próbálni, ha gondolod és kitapasztalod.

Logikus, hogy ha rövid idő telt el, akkor még korai az egész, de ellentétes helyzetben is ha őt hozza fel állandóan, összehasonlítás történik véleményem szerint kár a gőzért.

2023. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Én tudtam, de nem táborozok le senki mellett. Aki velem akar lenni, az jöhet.
2023. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Sok idő továbblépni, évek.
2023. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem teljesen váratlanul sikerült 2,5 év után túllépni. Nem gondoltam volna mert nagy szerelem volt és esküvőre készültünk...de hiszem, hogy ő küldte nekem a mostani páromat.

Amúgy sosem hasonlitgattam.

2023. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem hasonlítom össze őket, az undorító szokás. A férjem emlékét örökre megőrzöm, de ő már nem jön vissza, és nem pótlékot akarok helyette.
2023. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

5.


Egyszer egy vitában úgyis elfog hangzani a "bezzeg a Béci, milyen jó volt hozzád képest!" - na akkor kell válni, mert csak rosszabb lesz.

2023. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy 96 éves bácsit, konkrétan agyi szinten odaveri a fele ennyi időseket még most is, ő 19 évesen házasodott 2 felesége volt, mindkettőt szerette vagy ~30 évig volt mindkettővel elvileg.
2023. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogja elfelejteni a korábbi szerelmét, de ez ne azt jelenti, h az újat kevésbé lehet megszeretni. :) összehasonlítás pedig soha nem vezet sehová. Legyen az ember önmaga és ne hasonlítsa magát a másik korábbi partnerhez.
2023. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én az exeimet se hasonlítgattam, bár belegondolva az egyik azt mondta szexmániás és mindig miatta kellet abbahagyni ami vicc, még a legprűdebbel órákig is elhúztuk..
2023. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6

Az én számból nem fog ilyen elhangzani. Sajnos a barátom emlegeti a volt feleségét, aki az én férjemmel ellentétben, nagyon is életben van.

2023. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!