Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek bejönnek a barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek bejönnek a barna bőrű férfiak? (kreolos) vagy inkább a fehér bőr tetszik egy férfin?

Figyelt kérdés

Nyilván most mindenki a romákra gondol, meg a négerekre meg ilyenek. Én barna bőrű vagyok borostával. Nektek bejön?


Barna vagyok az arcomon látszik is. Sokan romának gondolnak de nem vagyok az. Sőt barna bőrön kívűl sem látszik a roma vonás, ezért sem értem miért néznek engem annak.


A kérdésem egyszerű: bejönnek - e a barna bőrű férfiak vagy nem?


Két dolog fogalmazódott meg bennem.


Az egyik az hogy sokan mondják hogy nem, de ennek ellenére sokan mennek szoláriumba be barnitani a bőrüket. Nos ha ennyire nem jön be miért barnitják a nők a bőrüket be? Nem értem. Nem félnek attól hogy esetleg romának nézik?


A másik hogy ma is láttam egy full néger csaj egy magyar lánnyal karon sétálva. A néger tiszta fekete volt, míg a csaj tiszta fehér. Nem akarok ebbe bele menni, de bejönnek vagy sem? Ez a kérdés. És itt most nem a romákról szól, mert én úgy tudom nem vagyok az, de gyakran néznek annak de nem vagyok az, és még a roma vonás sincsen rajtam. Van aki olasznak gondol, de az se vagyok. Szal ja.



2023. jan. 18. 00:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Bejön, de ha ilyen indiai, arab benyomást kelt az egész megjelenés, az nem.
2023. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Annyit írtam csak hogy barna arc. De semmiroma vonás meg ilyenek nincsenek. Gyakran néznek cigánynak de nem vagyok az. Van aki annak néz van aki nem. Egyébként meg nem vagyok roma.
2023. jan. 18. 00:26
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Valami roma vonás mégis lehet, ha gyakran néznek romának.
2023. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam nincsen semmi ilyen vonásom. Szimplán azért néznek romának mert barna a bőröm :) Ez alapján ítélnek meg. Lássák hogy barna bőröm van akkor már az vagyok. De mint mondtam nem vagyok az. Köszönöm a válaszokat :)
2023. jan. 18. 00:37
 5/22 A kérdező kommentje:
És egyébként is nem mindenki néz annak :)
2023. jan. 18. 00:37
 6/22 anonim ***** válasza:
7%
Szrd le és mond azt, hogy kubai felmenőid vannak, az a lányoknak egyfajta afrodiziákum...:DD
2023. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem. A fehér bőrű férfiakat szeretem.
2023. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

A cigányok nem, de a latinók vagy a négerek nagyon is. Fehérként számomra vonzóbb egy fekete pasi, gyereket is majd egy négerrel szeretnék.

23N

2023. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

8

Csak ha megismered a pasidat, ne négerezd le.

2023. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
😅😅😅🙂
2023. jan. 18. 00:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!