Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért bámult ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért bámult ennyire feltűnően egy lány?

Figyelt kérdés
Bevásárló központba egy csaj a palijával kézen fogva a hátam mőgött volt a pénztárnál. Én voltam előttük. Kb: 1 méter távolságnyira. Vajon miért bámult ennyire a csaj? A Palija meg rám se nézett. Szerintem észre se vette a Palija hogy engem néz a barátnője. Nem értem miért bámult ennyire engem. Mielőtt valaki írná engem bámult mert más nem volt ott és nehezen tudnám ezt beképzelni. Oda nézek de még akkor is bámult rám. Nem értem miért. Valaki mondja már meg nekem mire jó ez. Nem voltam szerintem szarul felöltözve. Átlagos vagyok. Meg egyébként is ha átlagos vagyok és ronda akkor miért kell engem bámulni? Miért nem a paliját bámulta? Érdekes egy dolog ez.

2023. jan. 18. 02:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Fika lógott az orrodból, lent volt a slicced, ilyenekre tudok gondolni. Annyira nem érdekes dolog ez.
2023. jan. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyik sem hála isten
2023. jan. 18. 02:17
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
1 méter az egy kisebb lépés. Ha ennyire bámult, mint mondod, akkor mentálisan nem ép.
2023. jan. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Nem zárom ki ezt lehetőséget sem.
2023. jan. 18. 02:33
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nézett, de nem látott, mert elbambult.
2023. jan. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem bambult el. Hagyjuk már ezt az elbambulást. Biztos nem bambult el. Hagyjuk ezt
2023. jan. 18. 05:04
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Tetszettél neki...biztos erre a válaszra vártál, tessék megkaptad!
2023. jan. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre vártam. És egyébként ezt kizártnak tartom mert ott volt a barátja. Maradjunk annyiban
2023. jan. 18. 05:31
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Unatkozik bambul
2023. jan. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Előbb írtam le hogy tuti hogy nem.
2023. jan. 18. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!