Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már így?

Figyelt kérdés
Fordult már veletek olyan hogy buszon utaztatok és megtetszett valaki vagy mellétek ült,de utána már nem láttátok többet. És figyeltétek merre megy miután leszállt?:D Utána pedig ezen gondolkodtatok vajon ki lehetett,és hova ment?
2023. jan. 18. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ha rossz kategória.
2023. jan. 18. 21:11
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írjátok le a storyaitokat.:D
2023. jan. 18. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Késői tavasz volt , nagyon jó férfi volt fehér ingben egy kicsit kigombolva,farmerben, illatozott és eskü olvadoztam tőle.😂

(Tini voltam még)

2023. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Burkoló volt. Négykézláb térdelt a parkettán, kilógott a fél segge és mellette volt egy Arany Ászok.
2023. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Burkoló volt. Négykézláb térdelt a parkettán, kilógott a fél segge és mellette volt egy Arany"

Eddig olvastam csak, de életemre esküszöm, hogy amikor olvastam, és még nem ugrottam a következő sorban lévő Ászokra, az Arany János verseskötet ugrott be, és meglepődtem két másodpercre. Na azon én is elgondolkoznék, hogy milyen figura lehet. :D

2023. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Volt ilyen, szemkontaktust felvettem vele, figyeltük egymást, majd amikor ment a vonatához egy mondatot mondott. Nem találkoztunk többet.
2023. jan. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyközin rendszeresen volt már.

Távolságin néha igen, akinek bejöttem, nem volt hajlandó ugyanazzal a busszal jönni, mint én.

Vagy nem voltam neki fontos… 2-3x láttam csak.

2023. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen:D 16 voltam es kepes voltam vele elmenni abba a varosba ahol lakik csak azert mert tetszett🤣 nem lett nagy sztori de mikor hazajartunk, akkor egymas mellett ultunk es beszelgettunk majdnem MINDIG. Furcsa az egesz, de a srac sosem kezdemenyezett vegul. Azota eltelt 6 ev, mar hazas lett:D eleg fiatalon
2023. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!