Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 4éve szeretek egy lányt tudta régeben h szeretem de nem jártunk mert nem szeretett aztán 1-2éve mindig találkozunk járunk moziba elméletilge barátok vagyunk félek lépéseket tenni mert hogyha nem is párkapcsolatot de barátságot azt megszeretném tartani msot másik iskolában vagyunk mind2en álítólag bejön neki a pasi hogyan tudnám elfelejteni?az én iskolámba öszesen van 15lány(műszaki szakközép iskola)megőrülök.15/F
2010. okt. 3. 16:48
 1/1 Vuuuk ***** válasza:

Na várjunk!

11éves korod óta egy lányba vagy szerelmes? :)

amúgy nem tudom, hogy mit csinálj! én 15évesen még buliztam csajoztam stb... és nem komoly kapcsolatokat terveztem.

Amúgy tudni kéne, hogy ő hogy viszonyul hozzád!

menjetek el megint moziba, fogd majd meg a kezét a film alatt, finoman érintsd meg.

Ha nem húzza el, akkor jó! ha igen, akkor meg majd kidumálod, hogy csak úgy megfogtad nincs semmi hátsó szándékod és keresel más lányt...

2010. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!