Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők volt pasijukat van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők volt pasijukat van hogy átadják egymásnak?

Figyelt kérdés

Nem swingerre vagy megcsalásra gondolok, hanem hogy szakítottál pároddal, vége lett. De rosszban nem letettek, baráti társaságban megmaradtatok és egyik jó barátnőddel volt pasid úgy tűnik egymásba szeretnek persze később.


A barátnőségnek ez azonnali végét jelenti, vagy simán normálisan működnek tovább a dolgok és akár még örülsz is hogy boldognak látod őket?


Vagy ez ilyenkor mindig elhidegíti a dolgokat, és soha nem lesz természetes baráti érzés?



2023. jan. 23. 12:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Attól még nem lesz valaki szűk látókörű hogy nem egyezik a véleménye a tieddel.
2023. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fuuu hát én nem örülnék. Ha mondjuk egy buliban összefutnak és csókolóznak az engem nem érdekel, de van olyan barátnőm, akivel ez megtörtént és ő nagyon kivolt arra a barátnőjére.


Viszont nem, nem adjuk át :D Volt egy srác, szexkapcsolat volt, már vége volt de még beszéltünk párszor. Aztán ilyet szól, hogy majd a barátnőimnek meséljek arról, hogy milyen jó volt vele, hogy majd tudjon kivek dugni. És ezt komolyan gondolta :D Idióta.

2023. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Közös baráti társaság, összejöttem egy sráccal, de hamar kiderült, hogy nem fog menni, 3 hónap után szakítottunk, nem volt harag, sem szerelem. Lett egy másik barátnője, akit rühelltem, és a barátnőm lenyúlta tőle a pasit. Ők azóta férj és feleség, a mai napig összeülünk. 16 éve együtt vannak.
2023. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!