Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok.?

Figyelt kérdés
Agusztusban lett vége 4 és fél éves kapcsolatomnak. Sokat köszönhetek a volt barátnőmnek. Nagyon oda volt értem én meg telibe szrtam. Sosem beszéltem a problémáimról. Csak a munkámra céljaimra tekintettem hogy jobb legyen nekünk a jövőben. Olyan életet akartam amit én nem kaptam meg gyerekként. Volt egy közös kiskutyánk. Az én családom sosem voltak úgy melletem. Bármennyire hülyén hangzik de jó volt érezni hogy van valaki akik várnak otthon. Szeptemben elején elköltöztem. E hónap végén elkezdtem találkozgatni a jelenlegi barátnőmmel. Azt hittem túl vagyok. De néha eszembe jutnak. Van hogy 2-3 napig olyan mintha depressziós lennék. Aztán 2-3 hétig minden jó majd újra feltörnek az emlékek. És úgy érzem ez nem korrekt a jelenlegi barátnőmmel szemben. Olyan mintha 2 embert szeretnék. Néha annyira erősek az érzések hogy teljesen kihat a hangulatomra. Szinte érzem az egész testemben. Teljesen dekoncentrált vagyok. Dolgozni is elég nehézkes ilyenkor. Egyfolytában kattog az agyam. Stabil kiegyensúlyozót, mosolygós személyiség voltam. Most kb ennek az ellenkezője.

2023. jan. 24. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szakíts, a másikat is hagyd békén, csak szexelj és ha túl vagy a lelkiismeretfurdaláson, akkor legyen párkapcsolat.
2023. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy nem vagy túl a volt barátnődön, és ezzel nem teszel jót sem magadnak, sem a jelenlegi barátnődnek. Rendezni kellett volna magadban a dolgokat, és csak utána belevágni egy kapcsolatba. 4 és fél év hosszú idő, ti szeptember elején szakítottatok, a hónap végén pedig már a másik lánnyal találkozgattál. Nem is volt időd feldolgozni a szakítást.
2023. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Az egoizmus egyszer elmúlik vagy nem.
2023. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:

Vegyük sorra a dolgokat.

"Sosem beszéltem a problémáimról. Csak a munkámra céljaimra tekintettem hogy jobb legyen nekünk a jövőben. Olyan életet akartam amit én nem kaptam meg "

Ez j lecke, hogy megtanuld, amit senki, egyetlen pasi sem tud, csak ha megkapja a leckét belőle. Egy nő nőnek akarja érezni magát melletted. Ehhez pedig az kell, hogy ott legyél vele, és figyelj rá. Persze jó dolog a pénz, és a hiánya akár a kapcsolatot is tönkreteheti, de nem lehet mindent forintosítani. Meg kell találni az arany középutat.

"Azt hittem túl vagyok. De néha eszembe jutnak. Van hogy 2-3 napig olyan mintha depressziós lennék."

Pasiból vagy. A férfi a megoldások embere, ily módon bármi baj történik vele, vagy körülötte, sohasem azonnal érzi azt meg teljes súlyában. Ha így lenne, nem tudna a problémára fókuszálni, amikor találkozik a kardfogú tigrissel. Nem. A történéseket fel kell dolgozni, ezt igényli az agy, de a férfiagy késve reagál a krízisekre. Sokszor csak évek múltán.

2023. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!