Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha úgy érzem beszélne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha úgy érzem beszélnem kell vlkivel?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk mélyponton van és nem tudom mit tegyek. Hiába próbálunk beszélni róla párommal nem tudom mit tegyek.


Testvérem mindig közel állt hozzám és úgy érzem ki kell sírtam magam neki.. normális h a tesómmal beszélek a mélypontunkról?


Eléggé megvisel ez az egész, nagyon érzelmes és lelkis vagyok:( 34f


2023. jan. 24. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lenne az? Én is meg szoktam beszélni a testvéremmel, ha olyan helyzet van Ő férfi, én nő vagyok, jó tanácsokat szoktunk adni egymásnak..
2023. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány lennél érdekelne mást is de így csak balfasz vagy
2023. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Normális igen én is szoktam igy lenni. Irhatsz privátban is ha gondolod, hátha tudok segiteni.

59N vagyok

2023. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# 50 vagyok nem 59 elütöttem 🙂
2023. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
baromira nem szégyen segítséget kérni, pláne ha a tesód az. Ez teljesen normális.
2023. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Normális.

De te mást se csinálsz. Egy hete fhoshod a kérdéseket, és csapongsz. Tulajdonképpen te se tudod, hogy mit akarsz. Azt várod, hogy a tesód dönt helyetted, és meggyőz, hogy mi a jó neked.

Csakhogy nem tud rólatok semmit! Mindig épp annyit mondasz, hogy te tűnj fel jó színben, és a csajod legyen a gonosz. Nem fog tudni hasznos tanácsokat adni.

Többször írtam, hogy keress fel egy pszichológust. Vagy menjetek el ketten párkapcsolati tanácsadásra. Utóbbi lenne a legjobb. Ott megmondják azt is, ha ezt jobb lezárni, és segítenek. Ennyit meg igazán rá tudtok szánni.

Vagy ha azt se, akkor hívd fel az ingyenes lelkisegélyt, de -őszintén!- mondd el az egész katyvaszt. Félinformációkkal csak átversz mindenkit, és nem fog tudni senki segíteni.

2023. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te vagy az? :D


Eddig 3 kérdésedre emlékszem és egyszer nem kérdezted a tesód.

Csoda, hogy a csaj veled van.

Egyébként még mindig azt gondolom, hogy bár a tesód adhat tanácsot, nem biztos, hogy helytálló lesz.

Azért, mert nem ő a barátnőd.

Legfőképpen a partnereddel kellene megbeszélni, de hát nem fogsz te senkivel se, csak ide fogsz írni, ugye?^^

2023. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme lenne?

5 éve, minden nap, naponta többször, nagyjából egymillió választ kaptál már, hogy mit kell tenni.

Szakíts!

Megtetted? Nem. Kaptál más tanácsot? Nem. Mégse vagy hajlandó megérteni.

Minek fárasztasz még több embert a panaszkodással? Ő se fog neked adni egy varázspálcát, amivel átalakíthatod a csajod álomnővé. Semmi sem fog változni. Soha. Egyszerűen évek alatt nem jutottàl el, hogy cselekedj.

Hagyj a tesódnak békét! Vagy össze akarsz veszni vele, ha nem fogadod meg a tanácsát?

2023. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!