Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják egyből a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egyből a másik félre ha valami nem jó a kapcsolatban, hogy nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Az egyetemen beadandót kellett írnunk (gazdaságin, nem is értem), a nárcisztikus embertípusból, több Facebook csoportba beléptem, és ahogyan olvasgattam az ottani posztokat, gyakorlatilag mindenkire rámondták látatlanba, kérdés nélkül, hogy nárcisztikus.


Amin kiakadtam az az a poszt volt, hogy megcsaltam a nárcisztikus férjem, szerintetek mit fog szólni, és mentek ott a kombinálások, hogy milyen reakciója lenne, anélkül, hogy bárkinek szemet szúrt volna, hogy megcsalta a posztoló a férjét, és nem is biztos, hogy a férje nárcisztikus :D.


Amikor ezt kommentben szóvá tettem rólam is megállapították, hogy én is az vagyok.


2023. jan. 26. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert most ez egy divatos szó.
2023. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha nézel statisztikát, gazdasági szektorban vezető pozícióban döntő többségben ilyen emberek vannak.
2023. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Mert ezt a legkönnyebb. Nárcizni, pszichopatázni, toxikusozni, ezzel félresöpörni a másikat, hiszen beteg és hülye szegény, nem is kell vele foglalkozni...


Ez egy elhárítás, amit általában azok űznek, akik nem bírják elviselni a diszkomfortot, amit az okoz, hogy nincs igazuk.

2023. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Egyetemistaként megtanulhatnád helyesen leírni ezt a szót, és mindenki más is: narcisztikus!


a-val, nem á-val!

2023. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most ez a divat, mindenkire rámondja a trendi francy egyetemista lány, ha valami nem tetszik neki.
2023. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
#4 Jobb lett volna, ha inkább csendben maradsz, helyesírás kommandó.
2023. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak párkapcsolati problémáknál jön elő, engem növényes csoportokban neveztek így, mert azt írtam, hogy a kövirózsa nem marad életben a lakásban, mert nem kap elég fényt. Hasonló "beszólások" miatt kaptam már energiavámpír, b@szatlan rbnc, és egy csomó hasonló jelzőt, de a nárcisztikus mindig porondon van.
2023. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert internetzabáló bárányok vagyunk. Van egy embercsoport, amiben meglátni véljük a mai amúgy tök átlagos ember (bizalmatlan, a tapasztalatai alapján érvényesüléshez előnyös képet fest magáról az ismerőseinek, stb.) rossz tulajdonságait, ami amúgy bennünk is megvan, és szidjuk a saját magunk hiteltelensége miatti dühvel. :D


Én szeretem a pszichológiát, de ez az interneten kiokult fotel pszichológus közösség egyfajta rák. Én sem vagyok pszichológus, de legalább felfogom, hogy nem vagyok az. Fogjátok fel ti is! :)

2023. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mocskos incelek! Mocskos férfiak! Mocskos anyósok! Ma ez a három mondat a legtöbbet használt ezen az oldalon. Ezeket okos nők szoktát írni.
2023. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet semmit úgy elmagyarázni hogy az mindenkinek átmenjen. Hát, nekik nem ment át a lényeg.
2023. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!