Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik ez az érzés?

Figyelt kérdés
Jópár nővel voltam már de eddig soha nem érdekelt a frkam mérete. Lehet csak kedvesegbol mondták h nagy... össze jöttem egy csajjal és vissza hallottam a baratnojetol hogy eddig a volt baratainak nagyobb volt. Eddig rohadtul nem érdekelt... 19.5cm De most egyfolytában ezen kattogok és már szexelni sincs kedvem ezzel a lánnyal.

2023. jan. 26. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha nincs kedved szexszelni a lánnyal: voálá, ne szexelj a lánnyal.


Igen, el fog múlni az érzés, ha kellően érett és stabil leszel önértékelés terén, és azt nem a farkad mérete és annak cseppet sem objektív megítélése határozza meg. Rengeteg olyan emberi tulajdonságunk, adottságunk van, amiről hallhatunk közelebbi és távolabbi ismerőseinktől valami lefitymáló megjegyzést, mégsem dőlhetünk mindtől a kardunkba.


"össze jöttem egy csajjal és vissza hallottam a baratnojetol hogy eddig a volt baratainak nagyobb volt" - és most az hogy nagyobb volt másnak, tulajdonképpen mit határoz meg? Mert a szex minőségét biztos hogy nem. Lehet te sem és ő sem tudja még, mitől lesz igazán jó a szex, mert akkor ezen senki nem akadna fent.

2023. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
és akinek 10-14 centis pöcse van, azzal mi van? Mégis van párjuk
2023. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Most akkor neked, vagy a volt pasijanak volt ekkora?
2023. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem ekkora
2023. jan. 27. 00:20
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Te hülye vagy! 😂😂😂😂😂
2023. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
🤣 De bakker... Belegondolva is Jézus Giga penisek lehetek... 😂
2023. jan. 27. 00:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire tisztel, hogy az intim dolgaidat ilyen "szépen" teregeti ki, azt dobni minél előbb.
2023. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért akkor a volt pasijai lovak voltak? Viccet féretéve nekem is volt olyan barátnőm aki kidumálta a barátnőinek hogy mekkora a pöcsöm. Nagyon zavart. Igazábol nem ez miatt szakitottunk, más oka volt
2023. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én nem tudom... Lehet lovardaban neveltek őket. 🤣 Többségben eddig a fiatalabb nők mondtak ilyen orbitális méreteket. Egyszer volt egy szőke horgász csaj akivel ismerkedtem és azt mondta 25cm alatt nincs is hal. Hát mondom az kemény.
2023. jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Lányok nagy része nem tud reálisan méretet saccolni. A pasik pedig szeretnek túlozni. Ez a lány eddig vagy vonalzóval/mérőszalaggal pasizott, vagy fel voltak címkézve a farkincák, esetleg akkora nagy mázlija van, hogy a jelentős kissebséggel futott össze.

Viszont ameddig téged ilyen dolgok tudnak frusztrálni szex terén, addig ne csináld. Nem neked való ez a sport.

2023. jan. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!