Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom előző barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom előző barátnője vonzóbb volt mint én, hogy lehet ezzel megbírkózni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 00:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki hosszas veszekedés és gyűlölködés közepette szakít, ami után látni sem akarja a másikat. Lehet hogy csak szimplán nem illettek össze és szétmentek, de ugyan úgy jóban maradtak és beszélgetnek. Viszont senki sem gondolatolvasó, ahogy előttem is írták, erről a pároddal kell beszélned. Mondd el neki hogy téged zavar hogy az exével beszélget mint ha semmi sem történt volna és szeretnéd, ha tartanák a távolságot. Meg lehet beszélni a dolgokat nyugodtan, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni vagy túlkomplikálni. Aztán ha nem sikerül megoldani a problémát, el lehet gondolkozni a szakításon.
2023. jan. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Ne máshoz hasonlítsd önmagadat.
2023. jan. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
A nők zöme ilyen, minden nőt elüldözne a férfi mellől.
2023. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Legyél jobb az ágyban mint ő.
2023. jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Legyél értelmesebb és elviselhetőbb, mint ő! Nekünk férfiaknak az jobban számít.
2023. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Egy biztos: én soha nem járnék egy ennyire bizalmatlan, önbizalomhiányos, énképzavaros nővel. És nem a külseje miatt.
2023. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

Én meg olyannal nem járnék, aki rendszeresen haverkodik az exnőjével, csak mert nem üvöltözés közepette váltak el.

Az én férjemnek van két közös gyerek az exnőjével, nyilván beszélnek ennek kapcsán. Pont. Amúgy nincs cukiskodás meg helósziamizu? Minek....??? Barátai nincsenek a hapsidnak, akivel tudna dumálgatni? Nőnek meg ott vagy te. Megmondom őszintén én se örülnék a helyedben. Innen jött neked ez a ki szebb jellegű gondolat.

2023. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én ilyen helyzetben, ha már vonzóbb nem vagyok, mint az előző nő, de több önbecsülésem még lehet.. szépen vissza küldeném hozzá, menjen, ha annyira vele akar beszélgetni... És meglátod, hogy marad-e.
2023. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!