Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/ biszex lányok! Men...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/ biszex lányok! Mennyire nehéz nektek megbirkózni a tudattal hogy a saját nemetekhez vonzodtok?

Figyelt kérdés
Azoknak a lányoknak a véleményére vagyok kiváncsi akiknek a szülei elég konzervatívak.
2022. jan. 30. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire
2022. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ok
2022. jan. 30. 11:49
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Az én szüleimn nem "konzervatívok" politikai értelemben, de ettől függetlenül nem örültek, hogy leszbikus vagyok, mivel ez számukra szokatlan (nem rég ez még teljesen elfogadhatatlannak számított, nem is ismertek melegeket stb) meg ugye unokát akarnak, ettől függetlenül nekem egyáltalán nem volt nehéz elfogadnom, sosem gondoltam azt, hogy bármi baj lenne velem.


Ha a szüleid nem vérfideszes Orbán rajongók esetleg echte nácik, akkor majd idővel úgyis elfogadnak.

2022. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
3: hány évesen vallottál színt, mennyi idő telt el azóta? Most hogy állnak az elfogadásoddal?
2022. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Az enyémek konzervatívak, keresztények. Utóbbi fontos nekem is, ott kellene megbirkózni a leszbikus-releváns dolgokkal. De azt lebokszolom magammal meg Istennel, legalábbis remélem le fogom tudni.

Mindig együtt van a nagyobb család, kb. 15 fő, 3 generáció, napi szintű a munka- meg egyéb kapcsolat. Így mindenki tud mindent a másikról, valósággal tűkön ülnek, mikor lesz már barátom... 😄 Én úgy tervezem, bentmaradok abban a bizonyos szekrényben hacsak nem kerül mellém egy olyan társ akivel kb. a házasélettel egyenértékű életet lehetne élni.

2022. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában gondolom így, de az 5. kommentje miatt fogalmazódott meg bennem, hogy SZERINTEM ahhoz, hogy kialakulhasson egy "kb. a házasélettel egyenértékű élet", ahhoz előbb ki kell bújni a szekrényből. Bujkálva, titkolózva nem alakulhat ki ilyen.
2022. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

nagyon.

utálom magam, sokkal egyszerűbben élhetnék, ha nem kéne titkolóznom. ha tehetném, bármikor változtatnék ezen a tényen.

2022. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
83%
Nekem 2 évbe telt. :)
2022. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
7. miért?
2022. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
3-as: egy vérlibsi szülőnek hogy lehet bármi is fura??? Szerintem egy zsiráfot is ugyanolyan lelkesen kéne fogadniuk. És nem kirekeszteni, csak mert hosszú a nyaka. Vagy ez is a kettős mérce miatt van? Mondjuk az logikusnak tűnik...
2022. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!