Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek ha nem bírok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bírok megbirkózni azzal hogy a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Hiába jó a kapcsolatom meg a szex meg minden még mindig (évek után is) néha masszív undor fog el magammal kapcsolatban. Nem vonzodok a ferfiakhoz de az az érzés hiányzik ahogy két ember egymasba fonodik...az ujjazás azért nem ugyanaz de igazi penisz meg számomra undorító

Évek óta emészt már ez

Valahogy nem bírom nem természetellenesnek érezni amikor a párommal vagyok együtt


2021. júl. 14. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy nem is vagy leszbikus? 🤔
2021. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Valami gyerekkori trauma.

Egy jó pszichológussal gyógyítható.

2021. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerűen ne legyél leszbikus
2021. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Keress pasit, akár hátulról jól megrak, nem ragaszkodik orálhoz, és akkor nem kell sokat látnod a péniszét. De az érzés az jó lesz.
2021. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet hogy csak rossz kapcsolatban vagy ?
2021. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Átérzem, néha én is elmerengek ezen. Peóbáltad már valami eszközzel? Párod az ölébe ültet, közben csókolhatod is de benned is van. Engem ez átlendített és nem agyaltam rajta utána
2021. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írta valaki. Ez nem normális. Minden természetes veled. Menj szakemberhez, aki segít ezt átérezni.
2021. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!