Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meg mindig faj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mindig faj, hogy nem viszonozza az erzeseim. Egyszer azt hiszem mar tul vagyok a nehezen, aztan ugyanugy ledont a tehetetlenseg. Hogy lehet megbirkozni? LL

Figyelt kérdés
Az elmult evben elkezdtem erezni az egyik baratnom irant, ugyanakkor o tudattam vele es nem erez semmit irantam, masokkal randizik. Neha ugy erzem mar olyan sokat gyotrodtem, hogy mar nem is erdekel, aztan jon egy erzelem, amitol faj a mellkasom. Hogy lehet ezt nem "felvenni"? Szeretem baratkent is, es nem akarok elszakadni, az szornyu volna. Maskor azt erzem, igy talan megszabadulhatnek ettol a tehertol, amitol neha az egesz vilagot fojtogatonak erzem, remiszto erzes. Mit ajanlanatok, ti hogy jutottak tul? Valaki aki hasonlo cipoben jar, vagy valaha jart nem szeretne esetleg beszelgetni errol? L

2019. máj. 10. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Anélkül hosszú lesz az agónia
2019. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vegul mindig arra jutok, hogy nem szakitom. Fajna neki, es tenyleg mint barat is szeretem, es tudom, hogy nem sok mindenkire szamithat. Annyia jo volna csak siman baratilag erezni iranta. Neha meg latni sem akarom. Ugy erzem ket reszre szakadok.
2019. máj. 10. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem az emberek direkt kínozzák magukat. Engedd el. Nem lehetsz olyan fontos neki, ha vele nem tudsz beszélni az érzéseidről és ő nem akar megoldást találni erre. Akkor ő miért olyan fontos neked?

Néha nemlétező pozitív tulajdonságot társítunk a másikhoz, hogy megmagyarázzuk miért szenvedünk érte. "Mert ő más mint a többi"..."soha nem lesz még egy olyan, mint ő"... ó dehogynem, még különb is.

Persze ha egyszer végre képesek vagyunk elengedni a régit.

2019. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hívd randizni..☺️🤪
2019. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen es mert kozben jartam el otthonrol, dolgozni. Talalkoztam massal, akivel ossze is jottunk es meg jobb baratom lett. Szoval ismerkedj es tul fogsz lepni rajta!


31/F

2019. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kezdeném a klisével: az idő mindent megold :D én akkor tudtam "szimpla" barátnőként tekinteni arra a lányra, akiről tudtam, hogy sosem fogja viszonozni az érzéseimet, amikor elkezdtünk kevesebb időt együtt tölteni (másik városba költözött). Eleinte persze rohadtul fájt az egész, mert előtte napi szinten találkoztunk, de pár hónap elteltével teljesen megszűntek ezek az érzéseim felé. Szóval nekem a távolság segített. Azóta belekerültem egy újabb ilyen helyzetbe, de ez már egy másik történet :D

A 77%-os hozzászólóval amúgy teljesen egyetértek: engedd el ezt az egészet, mert te fogsz emiatt gyötrődni, nem a barátnőd (ha nem volt része viszonzatlan szerelemben, akkor lehet, hogy át sem tudja érezni a helyzetedet). Neked kell döntened arról, hogy mit szeretnél, ezért ne félj "önzőnek" lenni és lépéseket tenni, mert itt a saját boldogságodról van szó.

2019. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Szia!

Tapasztalatból szeretnek írni. Az előttem szólokkal teljesen egyet NEM értve !

Én is voltam ilyen helyzetben, de én nem adtam fel, kipróbáltam, kb 5 napra sikerült ez a megszakítom dolog, de az se teljesen .. Aztán minden mondás nélkül “udvarolni” kezdtem neki, eleinte nem vette aztán tetszett neki, annyira, hogy igazi randi lett a vége, és másokkal teljesen abba is hagyta... Nem ment simán, szinte lehetetlennek tűnt , de kiderült, hogy neki is voltak érzései csak magának sem akarta bevallani. Szerintem ne add fel semmiképp , próbálkozz amíg csak lehet.☺️☺️

27/ll

2019. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el, biztatni nem arra kell a masikat, hogy zaklassa es megalazkodjon valakinek, konyorogve hogy szeresse az illeto, aki egyertelmuen NEMET mondott mar egyszer.

Azert valljuk be eleg ritka az eset amit te irtal (neved es 27 eves LANY mondjuk elgondolkodtat mennyire lehet komolyan venni a tortenetet).

De ilyesmire biztatni valakit a legnagyobb hulyeseg. Ha lenne szemernyi esely, akkor nem azt ecsetelne itt hogy mennyire rossz hogy nem tud tole elszakadni, hanem felsorakoztatni erveket, hogy miert nem biztos benne, hogy sose sikerulne.

Ne zavarjuk mar ossze szerencsetlent, van eleg baja.

2019. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Nyilván te bele látsz bárki életébe, elsősorban biztos az enyémben 100%ban. Ki milyen komolya és stb...

Az már igazán látszik, hogy milyen kifinomult lehetsz, hogy le szerencsétlenezed, mert te biztos szerencsésebb vagy 😅😅

Valamint, senki nem biztat senkit semmire.. azt írok le, amit szeretnék, az ő szíve joga, hogy eldöntse mit szeretne vagy mit nem. Úgy látom, itt csak a te véleményed számít. 😂😂 Szánalmas.

2019. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ti hogy jutottatok túl? Hogy lehet megbirkózni?"

Eljutott odáig, hogy túl akar lépni, te meg azt mondod fel ne adja, mert hát neked is sikerült elérned a varázserőddel, hogy zaklattál valakit és megváltozott a véleménye (áldásom rátok), de ne oszd itt az igét, mintha ez követendő példa lenne.


A többire nem is reagálok, amit írtál, mert fölösleges.

2019. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!