Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lányt érdeklek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt érdeklek akkor nem ismerkedik más fiúkkal?

Figyelt kérdés

Velem az történt hogy ismerkedtem egy lánnyal, úgy gondoltam hogy tetszem neki én is, de aztán nem velem jött össze. Ez azt jelenti hogy én nem érdekeltem annyira ezért ismerkedett más fiúkkal is?

Nyomasztó érzés ez, mert azt hittem hogy vele lesz valami. Meg így nagyon nehéz ismerkedni hogy több fiúval ismerkednek a lányok, mert mindig lesz nálam egy jobb. Még sosem volt barátnőm de így nem lesz egyszerű dolog.


2023. jan. 28. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon tetszel neki biztosan nem.

Ha kevésbé még akkor sem biztos egyáltalán, adott inkább esélyt de mivel nem fogtad meg ténylegesen így tovább állt, máshol keress potenciális partnert.

2023. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Készülj fel életed egyik legnehezebb, legvalósághűbb, játékára! :D
2023. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Pedig kedves kérdező, ebben ti férfiak vagytok igazán a mesterek, hogy kell egyszerre több vasat a tűzben tartani.
2023. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki ismerkedik mindenkivel. Aki idővel kiemelkedik a többi közül és tartóssá válik, amellett már nem fognak ismerkedni, de te nem ilyen voltál most. Nem úgy működik a dolog, hogy te megjöttél és a másik fél eldob mindent, mert csak te létezel, és végre megérkeztél az életébe. Azért tenni kell, hogy fontos legyél, nem alanyi jogon jár. Az ilyesmire várni felesleges, ez nem egy tündérmese.
2023. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha valaki tenyleg erdekel, nem szoktam massal ismerkedni. Volt ilyen, de az veletlenul tortent, erdekelt valaki a munkahelyemen, elkezdtunk beszelgetni (tehat semmi randi meg), de kozben tok veletlenul megismertem es masik sracot is es vele is jol ereztem magamat. De az utobbit leraztam, miutan mar kb 2-3 randin tul voltunk a kollegammal es ugy gondoltam, vele sokkal jobban passzolunk.

Amikor meg semmi konkret nincs, addig szerintem barki ismerkedhet barkivel, ha ugy erzed, kolcsonos a szimpatia valakivel, akkor idoben hivd el randizni es kesz. Onnantol kezdve kevesebben fognak masokkal is randizgatni jarni.

2023. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyiket?

Miért ne tenné?

Ismerek olyat, akinek férje és még 2 barátja is van, még is ismerkedik.

2023. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!