Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket milyen érzéssel tölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen érzéssel tölt el ha valaki csak azért ismerkedik veletek, mert éppen nincsen nálatok "jobb" személy a képben?

Figyelt kérdés
Szóval csak beéri veletek a másik.
2022. jan. 14. 08:48
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, örülök bármilyen figyelemnek
Férfi vagyok, semleges
Férfi vagyok, nem szeretem az ilyen helyzeteket
Nő vagyok, örülök bármilyen figyelemnek
Nő vagyok, semleges
Nő vagyok, nem szeretem az ilyen helyzeteket
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Közömbös. Mihelyt ennek jele van akkor annak lőttek is.

N29

2022. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy szarul esik ezt így kimondani és az én igazságérzetem (egóm) is azt mondatja vele, hogy na ezt így nem, de ha úgy igazán belegondolunk, akkor valójában mindenki azzal ismerkedik, akinél az adott esetben nincs jobb a képben.

Miért állítom ezt ennyire biztosan? Mert ha lenne jobb, akkor azzal ismerkedne. Nézd máshogy: TE vagy a legjobb, aki a képben van, ezért ismerkedik veled. Ez már inkább bóknak hanzgik.

Szójáték. Attól függ, hogyan fogalmazzuk meg és mi a szándék.


Ha az a szándék, hogy amint találsz (látszólag) jobbat, akkor dobod az aktuálist, akkor az tényleg zavaró, mert az azt jelenti, hogy kiszámíthatatlan, megbízhatatlan az adott személy.


De ha szimplán valóban Ő a legjobb, akit ismer és azért nyomul rá, azzal mi a baj? Én is arra nyomulok, aki számomra a legjobb :)


Mielőtt leszólsz, gondolkozz el ezen :)

2022. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mondatja velem*
2022. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Ja, és folyt.: én még a "beéri" szó szitokszóként való használatát sem értem. Ha én beérem azzal, aki van, az pont hogy a boldogság forrása, mert az azt jelenti, hogy nem epekedek más iránt - egy valós, jobbnak vélt személy (de lehet, hogy nem jobb) iránt, vagy midnenféle ábrándok illúziójába kergetve önmagam
2022. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2: Így is nézhetjük, igen. Viszont ha valaki több személlyel ismerkedik egyszerre, akkor könnyen előfordulhat, hogy eltűnik amíg van nálad jobb a képben, de közben nem mondja meg neked, hogy nem érdekled, talonban tart aztán ha a másik nem jön össze, akkor elővesz téged. Nem voltam elég konkrét, de ilyesmire gondoltam.
2022. jan. 14. 09:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5# Igen, ez így egy kicsit más, ez már játszmázás. Aki komolyat keres, azt nyilván zavarja, de ha csak kaland a cél akkor nem biztos hogy foglalkozunk azzal, ki milyen talonban van. Jön, mindenkinek jó aztán ennyi
2022. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

teljesen rendben van

kurjantom a púzóját, oszt ha neki vagy nekem alakul valami normálisabb, lépünk

2022. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy mit jelent ez. Ha azt jelenti, hogy nincs jobb a képben, de nem is akar jobbat, mert odavan értem, akkor tökéletes. Viszont, ha ő jobbat, többet, mást akarna, de azok szóba sem állnak vele, akiket akarna, ezért beéri velem, az rohadtul zavaró, és ha ilyet érzek, be is fejezem az ismerkedést.
2022. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben nem mondják ki, így egyből nem lehet felismerni.
2022. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez minden kapcsolatra igaz, mindig, mindenhol.
2022. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!