Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idős pasi miért szólt be hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős pasi miért szólt be hogy "Miért te hány kiló vagy"?

Figyelt kérdés

Barátnőimmel voltunk kávézóban és egy 40-es kinézetű pasi odajött hozzám, erre megkérdeztem hogy amúgy hány éves is vagy?


Erre visszakérdezi hogy

"Miért te hány kiló vagy"


Miért kell ennyire bunkónak lenni?


Saját korosztályában ismerkedjen.



2023. jan. 29. 09:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, 20-as és 30-as korosztályban lévő nőkről van szó, és én is ismerkedtem többször jóval idősebb pasival (30-as vagyok). Nem határoz meg mindent a kor, van, aki külsőre és/vagy belsőre jóval fiatalosabb mondjuk, vagy van, akit fiatalon nagyon is vonz, hogy a másik már tapasztaltabb, érett stb. Te nyugodtan visszautasíthatod a jóval idősebbet, ha neked nem pálya, de felháborodni rajta nem kell, hogy bepróbálkozott nálad az „öreg”. Gondolom, nem tini vagy, ha a felnőtt kategóriába írsz.
2023. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
19%

Hát néhány hónapig kúrni biztos működik a 25 éves a 45 évessel. De aztán a nő gyereket akar, a férfi nem mert túl öreg. Meg 25 évesen utazna mindenfelé és bulizna is néha de a pali már kiöregedett a buliból meg nem hagyhatja ott a munkahelyét még pár hét szabira se mert neki nagy karrierje van és akkor lehet igazgató ha keményen dolgozik. Meg amúgy is a volt feleségével már járt több országban is. Közös téma se nagyon van szerintem ekkora korkülönbséggel, meg teljesen mások vagytok, más generáció, rengeteg különbség.


Szerintem max 5-6 év az ideális korkülönbség. De inkább ennél kevesebb, illetve a pár évvel fiatalabb is rendben van.

2023. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
67%
Ez a 20 év korkülönbség sok esetben valóban működik.....a goldiggereknél! A 40-es 50-es papasok meg ilyenkor altatják magukat, hogy dehát én mennyire jól tartom ám magamat bejövök a 20 éveseknek mert akkor kan vagyok még mindig, haha. Szánalmas.
2023. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%
A kérdéssel leöregezted megsértődött es beszolt. Ennyi csak.
2023. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
45%

Én megkérdeztem volna, hogy mi az összefüggés aközött, hogy megkérdezem a korát, és a testem súlya közt.

Nyomika, azért csinálta ezt. ^^

2023. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
29%

Az "amúgy hány éves is vagy" kérdés simán értelmezhető rosszindulatú beszólásnak, főleg ha olyan hangsúly is társul hozzá, ráadásul barátnők előtt, hogy még ki is legyen nevetve ... Hát ennél szebben is lehet utalni rá, hogy túl idősnek tartod és nem szeretnél emiatt vele ismerkdeni.

Ettől függetlenül természetesen a pasi rosszul kezelte a helyzetet és bunkó volt, főleg 40 körül nem kellene már visszaszólni.


Én mondjuk nem próbálok jóval fiatalabbakkal ismerkedni, de nekem is rosszul esne, ha "amúgy hány éves is vagy" kérdéssel koptatnának le.

2023. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
21%

Ezért lenne fontos az oktatásba fektetni.


"Hány éves vagy?" ez nem feltétlen bunkó, bár tud az is lenne, ha olyan a szövegkörnyezet.


"amúgy hány éves is vagy?" Ez viszont bunkó. Ha nem érzed a különbséget és tanultál a szórend fontosságáról, akkor tanulj többet magyarból. Az pedig, hogy a vénember szedné fel a kiscsajt a sztori, nyilván támadó dolog, meg akarta szégyeníteni a kérdéssel, hogy kapjon már észbe. Emberileg tök oké, megértem, undorító ha fiatal csajt akar felszedni a 10+al idősebb férfi, kapjon csak észbe, hogy ez tiszta szégyen, és baj van vele, de ne tagadjuk már le, hogy ez a kérdés így igenis sértő szándékkal lett feltéve!


Semmi rossz nincs a kellemetlenkedő kérdésben, ha ilyen embert akarunk elijeszteni, de tagadni a szándékot tök gerinctelen dolog. Igen, bunkó volt így feltenni a kérdést, és igen, megérdemelte! Azért szólt vissza, mert megsértetted, direkt az ÍGY feltett kérdéssel. Szerintem tök jól csináltad, tőle meg várható volt, aki nem érzi, hogy harmincas(negyvenesként) nem húszévesekhez tartozik, azt bizony ki kell ábrándítani, mert szegénnyel gond van, de akivel gond van, attól még ez a legenyhébb, amire számítani lehet visszavágásként!


Ne foglalkozz vele, sérült pasas.

2023. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
24%
27 el nem ertek egyet , mivel wgy 30 eves ferfihoz siman paszolhat egy 22-3 eves no . A 20 on evesek kozul sem mindegyik buli manias hetvegente a sarga foldig ivo fajta...
2023. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
76%

22-es: Nyilván nem arról van szó, hogy minden párkapcsolat működik jelentős korkülönbséggel, de általánosítasz. (Azt aláírom, ne kb. tini legyen a fiatalabb fél se, a kérdezőről nem tudjuk, hány éves, és nagyjából mennyinek néz ki.) Nem ritka, hogy már mindkét fél túl van a gyerekvállaláson, házasságon, amikor találkoznak, vagy egyik se akar, vagy vállalnak együtt stb. Nem csak az a verzió van, hogy biztos nem cseng egybe az elképzelésük. Nekem vannak 50-60 évesen is bulizó, sokat utazó ismerőseim, és olyanok is, akik 20-ason se ilyenek. És miért ne lennének közös témák? Meg úgy írsz, mintha minden 20-as csóró lenne, aki meg 40 fölött van, az milliomos, igazgató:-)


23-as: Az egyik ilyen „aranyásó” barátnőm párja egy általános iskolai tanár:-) Sok pasi nagyon is jól tartja magát még 50 fölött is, de egy tini szemében elhiszem, hogy bácsi, és nincs is ezzel gond.


De írtam már, senkinek nem kötelező olyannal ismerkedni, aki bármilyen szempontból nem tetszik neki, de azért lebetegezni valakit, mert nem csak a saját korosztálya érdekli, az erős. Pedofíliát meg nyilván ne keverjünk ide.

2023. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
60%

Nem az életstílus miatt undi, hanem mert NAGY A KORKÜLÖNBSÉG--az egyik sokkal több ideje él!


Kinézet, életstílus egyáltalán nem számít. Egyszerűen az egyik idős és kész, ennyi!


Egyébkénn 35 felett már ilyen olyan gondjaik vannak, pont ezek vadásszák be a kis béna 20év körülieket, akikkel már nem kell sportolni, de lehet házasodni és wellnessezni. Nem a szándékuk taszító, hanem a körkülönbség! Ja és a bácsi nem a csajszi korára kérdezett vissza, szóval biztos, hogy fiatalnak látszott, pláne hozzá képest.


Normális nőknek nem kell 10 évvel idősebb férfi. Normális férfiaknak nem kell 10 évvel fiatalabb nő. Pláne nem többel.


30-20 éves NEM PASSZOL. Az idősebb fél 10 évvel többet élt. Úgy 5-6 év fér bele felfelé, de az már határeset, 7-8 de ahhoz már csoda kell és mély szerelem. Nem érdekel, ha máshogy gondolod, ez az elfogadott a világon, minden másra jogosan meresztik a szemüket, nem véletlen ez az elfogadott. Aki 8-9-10+ évvel többet élt és még mindig úgy érez/látja a világot, mint egy kb 10 évvel fiatalabb, azzal valami gond van. Csak gondolj bele te milyen voltál 10 éve, mennyit léptél előre gondolkodásban, érzelmekben, világlátásban, mit tartasz fontosnak, mit tartottál akkor, stb.. (ha semmit, akkor baj van veled, normális ember változik 10 év alatt). És most képzeld el, hogy van ez a másik ember, aki 10 évvel "többet megtett" és pont ott tart lélekben, mint egy 10 évvel fiatalabb.


Egyszerűen aki ilyen, az beteg. A fiatalabb még lehet tapasztalatlan, de az idősebb fél már csak beteg lehet.

2023. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!