Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig működik nagy korkülönbség mellett egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
19 vagyok a pasim 37. Most jól megvagyunk, de mindenki kiakad a kora miatt, hogy miért velem van. A szüleim is a szemébe kedvesek de a háta mögött nagyon nem örülnek neki. Szeretem, de bizonytalan vagyok abban, hogy van e értelme belemenni egy ilyen kapcsolatba ami ellen van mindenki. Van aki nem mondja ki, csak ferde szemmel néz ránk, de van aki ki is mondja. A pasim jófej, jól keres, normális ember, de lassan gyereket akar, én viszont még nem. Plusz szexuálisan jó vele meg minden de nem tudom még nincs sok tapasztalatom. Szeretnék sok mindent kipróbálni még mielőtt megállapodok. Viszont szeretem őt meg azt mondja ő is engem.

2023. jan. 30. 16:20
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
86%
Csak a gyerekkel vigyázz, túl fiatal vagy ennyire kevés tapasztalattal egy gyerekkel egy emberhez kötni magad egy egész életre. Túl sok az elvált, gyerekkel maradt anyuka akik nem tudnak már a gyerekkel új párt találni hiába szépek, fiatalok.
2023. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
25%
Én meg szerelmes akarok lenni 😞
2023. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
32%

Nem ekkora korkülönbségre gondoltam. Egy olyan példát akartam írni, hogy a nagyszüleim között kereken 10 év volt és ők pl. 46 évig voltak házasok. Akkor találkoztak egymással, amikor papám 30, mamám 20 éves volt.


Nálatok annyi, hogy kár a nagy korkülönbségen agyalni, mert látom te még nem akarsz megállapodni. Szerintem teljesen mindegy, hogy most egy másik 19 évessel érzed jól magad, vagy egy idősebbel, ha megállapodni úgy sem akarsz.

Ha ő pedig meg szeretne állapodni és gyereket szeretne, akkor majd keres egy arra alkalmas nőt, amikor úgy dönt. Te saját magadért vagy felelős, ő pedig szintén saját magáért. A pasid most is dönthetne úgy, hogy keres egy olyan nőt, aki már gyereket akar, de mégsem teszi. Ezt a dolgot hagyd rá.

Az is durva, de sajnos igaz, hogy nálad is a bizonytalanság sokszor nem is belülről fakad, hanem mások el nem fogadásából. Igen, nagyon meg tudja nehezíteni vagy könnyíteni az életet az, hogy mások elfogadják vagy nem fogadják el a kapcsolatodat.

2023. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Meg tök más vagyok, mint az eddig csajai (már akikről tudok vagy a fb-on láttam őket) van bennem bizonytalanság bőven, mert az is lehet hogy neki ez csak játék a sok szép szó és üzenet mögött
2023. jan. 30. 16:26
 5/56 A kérdező kommentje:
Emellett sokszor érzem hogy titkol valamit de ha kérdezek persze mindig azt mondja nem titkol semmit
2023. jan. 30. 16:27
 6/56 anonim ***** válasza:
87%

Majd ha elmész egyetemre (ha egyáltalán van ilyen terv), akkor teljesen más közegbe kerülsz és kijön a korkülönbség.

Ez amúgy attól is függ, hogy milyen élethelyzetben vagytok, miket csináltok, milyen barátaitok vannak, mivel töltitek a szabadidőt, mik a jövőbeni terveitek? Te pl mikor akarsz gyereket? Egy 37 éves férfinek már ideje lenne családot alapítani, ha még fel akarja nevelni a gyerekét. Te 2-3 éven belül már anyuka szeretnél lenni?

2023. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
88%

Pár évvel idősebb vagyok mint a pasid, de volt egy veled egykorú barátnőm. Konkrétan generációs különbségek voltak. Sem közös téma, sem közös érdeklődés nincs. Csak a szex volt jó együtt semmi más.

Ezt egy kapcsolatban nem lehet leküzdeni sokáig.

2023. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Van suli tervben de még nem vagyok biztos benne. Programokat csinálunk együtt de a baráti társaságunk nagyon más. Ő nem egy szociális ember, nincs sok barátja.

Nem akarok egyelőre gyereket, és nem tudom megmondani mikor akarok majd

2023. jan. 30. 16:35
 9/56 anonim ***** válasza:
84%
Addig működik, amíg nem komoly, csak szexeltek meg jól érzitek magatokat. Onnantól, hogy össze akar költözni, meg magához kötne egy gyerekkel, megette a fene az egészet.
2023. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Nálunk van egyelőre de félek hogy idővel kijönnek a különbségek és ő mindenáron azt hajtja hogy nem zavarja a korkülönbség. Nem tudom ez meddig működhet a barátaim is mind azt mondják hogy aranyos ( már akivel találkozott) meg jófej de túl idős hozzám képest
2023. jan. 30. 16:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!