Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, akik náluk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, akik náluk jóval idősebb nővel/lánnyal éltek kapcsolatban, jól működik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok, és mekkora a korkülönbség?

2020. nov. 12. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

34F

Barátnőm 44N

Neten írtunk egymásra, 5 éve vagyunk együtt, fantasztikus teste van, kiegészítjük egymást.

Barátnői is hasonló korban vannak, mindegyik egész jól tartja magát, fiatalos párja van mindegyiknek.minimum 5 év korkülönbség lefelé.

Saját korosztályuk már hasasak a férfiak, kopaszodnak, erősen elvannak hízva,tokájuk van, meg csak sört isznak már este meg foci a tv-ben,semmi edzés.

Ezért keres sok ilyen korú nő fiatalabb pasit.

Nekem jó mert így legalább rátaláltam.

2020. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

21 voltam, 38 volt a párom, csak elmondtam neki valamit ami miatt szakított.

Nagyon jól megvoltunk, visszasírom azokat az időket

2020. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 43, élettársam 52. Korábban nem volt gond, minden rendben volt minden téren, de pár éve a szexuális életünk katasztrófa. Ő azt mondja már nem kívánja a szexet, hónapok telnek el szex, intimitás nélkül, hiába próbálkozom mindennel, amivel csak lehetséges. Van egy lányunk így kitartunk egymás mellett de inkább csak lakótársak vagyunk.
2020. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
19 voltam Ő 28 amikor összejöttünk jó volt minden de 7 év után gyereket akart én meg nem , így elengedtem
2020. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!